Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj a szülőknek, ha...

Miért baj a szülőknek, ha szexelünk?

Figyelt kérdés

Anya teljesen ki van akadva, hogy szexelek a barátommal. nem tudom, hogy gondolja ezt az egészet: tegnap óránként kopogás nélkül berontott a szobámba, hogy vajon mit csinálunk...


18 éves vagyok, 2,5 éves kapcsolat


2013. nov. 10. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
81%

"DE nem kell egymás orra alá dörgölni, és illik úgy végezni, hogy ne legyen arról mindenkinek tudomása"


És ki mondta, hogy a kérdező a többiek orra alá dörgölte? Egy csukott ajtó miért jelent 100%-ban szexet? Az én ajtóm egész nap csukva van, ha egyedül vagyok, ha nem. Ha a barátom 3 napig van itt, és 3 napig csukva van az ajtó, akkor 3 napig megállás nélkül dugunk, mint a nyulak? A szüleim is csukott ajtó mögött szoktak TV-t nézni, olvasni, délután aludni. És gondolom szexelnek is. De ők sem kötik az orromra. A csukott ajtóból pedig nem találom ki, hogy ők most éppen mit csinálnak... Vagy ti barlangban éltek, ahol mindenki rálát a másikra, és tudja, ki mit csinál? Nincsenek szobák, magán szféra? Mert akkor megértem ezt a gondolkodást. De amúgy képtelen vagyok felfogni is.

2013. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
72%

Egy napi életkép a kérdezőéknél:


Szomszédasszony!

Mi újság van maguknál? Mi jót csinálnak egész nap?

- Hát én főzök meg takarítok egész nap,

- A férjem dolgozik a munkahelyén egész nap,

- A lányom, meg a szobájában bas.ik egész nap...

2013. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 A kérdező kommentje:
Ja, nyilván.
2013. nov. 10. 18:13
 44/81 A kérdező kommentje:
A vicc amúgy az, hogy 3 hónapja nem szexeltünk.
2013. nov. 10. 18:14
 45/81 anonim ***** válasza:
17%

nem tudom milyen elrendezésű az otthonotok és hogy mekkora, de nekem eszembe nem jutott volna úgy szeretkezni hogy anyám a másik szobában vagy kinn a konyhában van. lehet prűd vagyok, vagy túl szemérmes, de nekem ez annyira intim dolog, h nem szeretném, ha bárki is meghallana bármit belőle, vagy egyáltalán sejtsék, h mi ott a zárt ajtók mögött mit csinálunk.


ettől függetlenül már 17 évesen volt szexuális életem, de úgy időzítettem, h ne feszélyezzen semmi közben. nem kutya vagy macska vagyok, amelyik ott és akkor csinálja ahol épp rájön az ösztön.


ugyanígy anyám is volt annyira tapintatos, h nem akkor hívta fel hancúrpartyra a pasiját amikor én otthon az igazak álmát aludtam vagy épp a másnapi töridogára készültem.

intelligens kultúremberben legyen már annyi jó érzés, hogy nem akkor szexel, mikor csupán egy 10cm-es fal választja el a családtagjaitól.


nem lett pókhálós a puncim, elég gyakran meg tudtam oldani hogy közönség nélkül hódoljak a szerelmi élvezeteknek :)

2013. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert a gyerek szexuális élete azt jelenti a szülő számára, hogy a gyerek már nem gyerek, hanem felnőtt, ő maga pedig szép lassan megöregszik. Nem lesz többé szükésg rá, mint szülőre, és hamarosan meghal. A legtöbb ember ennek a gondolatától is bepánikol.


Anyuka tahó, már megbocsáss. Akár van pasid, akár nincsen, elemi dolog, hogy nem rontunk be senki szobájába, pláne kopogás nélkül. Még az anyádnak sem szabad! Zárd be szépen, vegyél reteszt, szereld fel, vagy tegyél egy széket a kilincs alá. Plusz anyukát teremtsd szépen le, amiért kopogás nélkül beront, ahogy megérdemli.

2013. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 A kérdező kommentje:
Csak hogy lenyugodjanak a kedélyek: az én szobám az emeleten van, míg minden(ki) más a földszinten.
2013. nov. 10. 18:32
 48/81 anonim ***** válasza:
29%
Én 22 éves koromig laktam otthon, szinte minden nap jött hozzám a barátom, de sose jutott eszünkbe nappal szexelni, mikor otthon van mindenki.
2013. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
29%
Ennyire nem jó,akkor nagykorúként már oda költözöl ahova akarsz, hajrá.
2013. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 A kérdező kommentje:

Éjszaka is itthon van mindenki.

Anyám pl éjjel 1-2-ig fent van. Apám gyakran felébred.


Tehát nem értem, hogy miért gond nappal szexelni, amikor beszélgetnek, zenét hallgatnak, üvölt a tv, stb.

2013. nov. 10. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!