Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj a szülőknek, ha...

Miért baj a szülőknek, ha szexelünk?

Figyelt kérdés

Anya teljesen ki van akadva, hogy szexelek a barátommal. nem tudom, hogy gondolja ezt az egészet: tegnap óránként kopogás nélkül berontott a szobámba, hogy vajon mit csinálunk...


18 éves vagyok, 2,5 éves kapcsolat


2013. nov. 10. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
65%
Te tényleg 18 éves vagy mert a hisztiidből még 15 sem néznélek. Ideje lenne agyilag is felnőni.
2013. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 A kérdező kommentje:

Felnőttem már agyilag is, de ez az ő háza duma akkora baromság.


Most ha hullákat akasztgatna fel, akkor sem lenne beleszólásom ennyi erővel.

2013. nov. 10. 16:42
 23/81 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom édesanyád és édesapád sem fényes nappal szexelnek amikor bárki rájuk nyithat/hallhatja őket, tiszteld meg te is őket ugyanennyivel!
2013. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

Nem szexelnek.


De nem mindegy, hogy nappal vagy éjszaka? Nem értem. Éjszaka csend van, sokkal könnyebben meg lehetne hallani (nem vagyunk hangosak). Másrészt nem kéne benyitogatni és akkor nem lenne lehetőség látni.

2013. nov. 10. 16:47
 25/81 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg 18 éves vagy? Nem hallottál még arról, hogy szinte minden problémát megold a -most figyelj- KOMMUNIKÁCIÓ? Nyisd ki szépen a szád és csicseregd el anyucinak, hogy nem szeretnéd ha benyitna. Stimmt?
2013. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
44%
Jó akkor majd te a saját gyerekedet máshogy neveled és kész. Igenis az ő házuk az ő váruk neked kell alkalmazkodni.
2013. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:
Különben pont, hogy éjszaka nem merünk szexelni, mert akkor lehet, hogy hallanák.
2013. nov. 10. 16:48
 28/81 piriiiiii ***** válasza:
74%
Saját tapasztalatomból mondom, hogy néha rohadtul nem egyszerű a kommunikáció a szülőkkel! Nem tudom, hogy nem lehet ezt felfogni...
2013. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:

Persze, mindent megold, kivéve az én szüleimnél:)) Velük képtelenség beszélni, vagy kiröhögnek, vagy ott hagynak, vagy anyám elkezd bőgni, hogy mit bsztatom.

Ez pont múltkor történt, mikor megkértem, hogy legyen szíves odafigyelni arra, hogy nagy wc-zés után tisztítsa le a wc-t. Elkezdett bőgni, hisztizni, csapkodni, hogy mit bszogatom őt. Mikor teljesen normálisan mondtam, kettesbe voltunk, senki sem hallotta..

2013. nov. 10. 16:50
 30/81 anonim ***** válasza:
32%
Lehet de a kislánynak mindössze annyi volt erre a kérdésre korábban a válasza, hogy: "Nem fogok." Ez meg inkább egy hasonlít egy 6 éves kislány biliről leszoktatós histijére, mint egy érett felnőtt nő válaszára...
2013. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!