Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj a szülőknek, ha...

Miért baj a szülőknek, ha szexelünk?

Figyelt kérdés

Anya teljesen ki van akadva, hogy szexelek a barátommal. nem tudom, hogy gondolja ezt az egészet: tegnap óránként kopogás nélkül berontott a szobámba, hogy vajon mit csinálunk...


18 éves vagyok, 2,5 éves kapcsolat


2013. nov. 10. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:
Nem vesznek fel árufeltöltőnek 8 általánossal. Max álmodban.
2013. nov. 10. 19:15
 72/81 anonim ***** válasza:
35%
Jó akkor keresd továbbra is a kifogásokat és nyavalyogj mint egy 10 éves az biztos célravezető.
2013. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 A kérdező kommentje:

Jó, majd úgy teszek. Köszi a hasznos választ!

Ja, és költözz el!

2013. nov. 10. 19:18
 74/81 anonim ***** válasza:
50%

Árufeltöltőnek?? Nem vesznek fel 8 általánossal? :DD

Ugye ezt nem mondod komolyan?

Képzeld el, hogy nekem a osztálytársaim fele 10. osztálytól már járt árufeltöltőnek.


Egyébként vannak kifejezetten olcsóbb albérletek, léteznek albérlőtársak is, akikkel elosztjátok még ezt is.


Én nem szándékozom elköltözni itthonról, ugyanis én segítem a szülőmet anyagilag, mivel nem tudja egyedül fent tartani a házat (20 vagyok).


A könnyebb megoldás viszont az, hogy leülsz és megpróbálsz beszélni az anyukáddal. Ha ez nem megy, akkor írj neki üzenetet és akkor nem fog elkezdeni sírni, csapkodni a jelenlétedben. (bár úgy hiszem, hogy elég durván beszélsz vele, ha sírni kezd)

Ha ez sem megy, akkor tűrsz, tanulsz az érettségire és aztán időd munkát keresni és albérletet.


Bár arra még nem válaszoltál, hogy miért nem mentek a pasidhoz szexelni, ha nálatok nem lehet?

2013. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 A kérdező kommentje:
De az diákmunka!!! Úgy lehet menni árufeltöltőnek, de estin nem!
2013. nov. 10. 19:55
 76/81 wiWell ***** válasza:
53%

Imádom ezt a koltozz el szoveget...

Az anyjáék feletti emeleten nem szexelhet-menjen hotelba, de bérlotárs/fobérlo/oreg néni mellett nyugodtan mehet mi? 73% jo hulye otleteid vannak. Ej-ej

2013. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
20%
De arra csak nem válasozltál, hogy miért nem éjjel szexeltek?
2013. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
49%
77: valószínűleg egy ilyen szülő, aki még nappal sem hagyja a gyerekének, hogy azt csináljon, amihez kedve van, nem is engedi együtt aludni őket. Nyilván azért, hogy ne szexeljenek... Millió meg egy ilyet olvastam már, hogy még a 22 éves sem alhat együtt a barátjával. Na most így hogy szexeljen éjszaka?
2013. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim válasza:
69%

Istenem ezt a sok ökör fotelból, meleg szobából okoskodó majmot! :D

Költözz el, majd kifizeted levegõbõl, öt perc alatt felvesznek dolgozni 8 általánossal, mikor diplomások hónapokig keresnek munkát.

Szexelni akarsz? Takarodj hotelba, és különben is a pokolra jutsz miatta!

Beszarás! :D

2013. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 A kérdező kommentje:

De mondom éjjel anyám fent van 1-2-ig, apám bármikor felkelhet, most akkor miért szexelnénk a tök csendben, mikor nappal hangzavar van??


Mi ebben a logika??

2013. nov. 11. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!