Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj a szülőknek, ha...

Miért baj a szülőknek, ha szexelünk?

Figyelt kérdés

Anya teljesen ki van akadva, hogy szexelek a barátommal. nem tudom, hogy gondolja ezt az egészet: tegnap óránként kopogás nélkül berontott a szobámba, hogy vajon mit csinálunk...


18 éves vagyok, 2,5 éves kapcsolat


2013. nov. 10. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 A kérdező kommentje:
Amikor meg anno elmondtam, hogy azt hiszem depressziós vagyok, meg akarok halni, akkor kiröhögtek. Eszükbe sem jutott, hogy nem valami holmi jajmegakarokhalnimertkidobottapisti tinilányos dolog, hanem komolyabb.
2013. nov. 10. 16:51
 32/81 A kérdező kommentje:

De miért kéne kifejtenem, hogy miért nem fogok?

Nem fogok és kész. Nem jutnék vele semmire.


De ehhez semmi közötök..

2013. nov. 10. 16:52
 33/81 piriiiiii ***** válasza:
75%

És marhára túlzásnak találom, hogy ennyire alkalmazkodni kéne. Az emberek tényleg sokszor tekintet nélkül élnek másokra, és nem képesek kompromisszumra, na de azért ácsi, senki sem tehet azért, hogy hová szülessen. A szex teljesen természetes dolog, ezt most olyan, mintha a saját családjánál nem mehetne el vécére szinte. Na jó, ez is túlzás kicsit, de közelít a valósághoz.

Nem igazán értem a hozzászólok gondolatmenetét...

Mindenkinek van joga magánélethez, még egy családban a gyereknek is, főleg, ha már szinte nem is gyerek. Mert, ha a kérdező 14 éves lenne, megérteném mindenki kifakadását. De nem 14 éves, és nem egy három hetes kapcsolatról van szó...

2013. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
67%
Kislány, ha semmi közünk hozzá, ne tégy fel itt kérdéseket. :)
2013. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen kérdések után gondolom, hogy anyáméknak marha szerencséjük van velem,minden nagyképűség nélkül.
2013. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 A kérdező kommentje:

????

Mit kell turkálni mások életében?? Írtad, hogy beszéljek vele. Válaszoltam, hogy nem fogok.


Akkor mi is a gondod? Innentől kezdve semmi közöd ahhoz, hogy én miért nem megbeszéléssel fogom megoldani a problémát!

2013. nov. 10. 16:55
 37/81 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs gondom. De látom sokat örököltél anyukádtól. :) Fura, hogy nem értitek meg egymást. :/
2013. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értettem soha a szülők benyitogatás mániáját. Az enyémeknek érdekes módon soha nem volt. És én is szexelek a barátommal fényes nappal meg az éjszaka közepén is. Nem kell közben ordibálni meg nyögdécselni, na meg ágyból is van olyan, ami nem recseg, hiába nem látott még ilyet pár válaszoló. 16 éves voltam, mikor összejöttem a barátommal, és egyetlen egyszer se nyitottak ránk a szüleim, de még csak kopogással is ritkán jöttek ide, megvárták, míg mi megyünk a földszintre valamért, és akkor mondták, amit akartak. De amikor nem volt barátom se nyitottak be hozzám soha kopogás nélkül, még 8 évesen se, nemhogy 18. Úgy, ahogy nekem is megtanították, hogy mindig kopogni kell, sőt még a választ is meg kell várni, nem kopogni és már be is vágni az ajtót. Szóval szerintem a kérdésben nem a kérdező az, aki nem tud viselkedni. Miért ne szexelhetne valaki nappal, mi ebben a bűn? És miért az anyuka a normális, aki napjában 25-ször ront be a szobába, mert úgy tartja kedve? Komolyan mondom, ilyenkor hálát adok az égnek, hogy normális családba születettem, nem pedig ilyen elmebeteg szüleim vannak, akiknek a házában csak a levegővétel engedélyezett. Mert nyilván az ilyen ember azért szül és nevel gyereket, hogy később a fejéhez vághassa, hogy hálás lehet, amiért engedte, hogy az ő házában lakjon. A 18. születésnapján pedig takarodhat amerre akar, mert ez nem az ő háza, és már nincs kedve tovább nézni, ahogy eszik, alszik, szexel, stb.
2013. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
33%

". Miért ne szexelhetne valaki nappal, mi ebben a bűn? "

Nem bűn, hanem egyszerűen illetlenség. Ahogy a szülők orra előtt smárolni, egymás fenekét taperolni és hasonlók is. Sok gyerek maga sem viselné túl jól, ha a szülei nappal bezárkóznának azzal az egyértelmű indokkal, hogy ők most 2 óráig a lepedőt gyűrik. A szexuális élet mind szülők, mind gyermekek esetén egy teljesen normális dolog, DE nem kell egymás orra alá dörgölni, és illik úgy végezni, hogy ne legyen arról mindenkinek tudomása. Ezért csinálja a legtöbb ember éjjel.


"És miért az anyuka a normális, aki napjában 25-ször ront be a szobába, mert úgy tartja kedve?"


Senki nem írta, hogy az anyja normális lenne.

2013. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 A kérdező kommentje:

?? Egyértelmű indokkal??


Ha valaki ránéz az ajtóra, tudja, hogy be van zárva és szexelünk, vagy csak be van csukva és mondjuk beszélgetünk?

Vagy csak akkor lehet becsukva, ha szexelünk?


Most akkor ennyi erővel azt hihetnék, hogy fél nap szexelünk, pedig filmezünk, tanulunk, stb. Csukott ajtónál, aminél nem látszik, hogy be van-e zárva.

2013. nov. 10. 17:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!