Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennek mi értelme van? Én nem...

Ennek mi értelme van? Én nem vagyok ilyen.

Figyelt kérdés
14/L vagyok. Nem szoktam bulizni járni, nem piáltam még soha, szóval nem vagyok olyan, mint sok 14 éves tinir*banc. A barátnôim is ilyenek, normális, kedves 16-17 évesek. Anyámék ennek ellenére sehova nem engednek el, pedig csak annyiról lenne szó, h pl. barátnômnél aludnék, beülnénk valahova kajálni, moziba mennénk, ilyenek. Csak sok könyörgés után engednek el bárhova is. Mindig azzal a szöveggel jönnek, h biztos piálni meg cigizni fogok. Meg amikor egy fiú haverommal akartam elmenni megnézni a focimeccsét, azt mondták h biztos le akarok feküdni vele. (Pedig még nem jártam senkivel) nem tudom miért ismernek ennyire félre, nem adtam rá okot.
2013. nov. 12. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

És akkor most mi a kérdés?

Örülünk,hogy ezt most közölted velünk,de mire válaszoljunk?

2013. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát hogy mi a francért viselkednek így? MIT tudnék tenni?
2013. nov. 12. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy ha szeretnének téged akkor nem viselkednének veled ilyen lekezelően, és nem aláznának meg női mivoltodban. Mélységesen csalódtál bennük, és mint szülők, úgy érzed megbuktak. A te szemedben legalábbis mindenképp.


Na ezt elmondod, sztem kiütik a fogadat elsőkörben, de utána el fognak rajta gondolkodni. És biztosan rájönnek, hogy csúnya dolog a saját gyerekünkkel szemben bizalmatlannak lenni.

2013. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit tudsz tenni:


Kiválasztod az egyik barátodat, barátnődet, mindegy. Meghívod magatokhoz, hagyod, hogy beszélgessenek vele, feltegyenek neki pár kérdést, tanulás, stb. Előny, ha jótanuló, jókislány, otthon segít, szorgalmas, tehát a szüleidnek az jön le, hogy rendes.


Aztán mikor elmész valahova, megmondod, hogy: és tudjátok, ott lesz az a lány is, aki itt volt nálunk, és bemutattam. Ő a legjobb barátnőm.


Mivel a szüleid akkorra már meggyőződtek róla, hogy rendes a társaságod, el fognak engedni. Amíg semmit nem tudnak róla, nyilván azt gondolnak, amit.

2013. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a leírásod alapján nem vagy olyan mint sok korod béli, hanem nevelt lánynak látszódsz. De ott kezdődik a baj, hogy ezt ide írod, és nem bírod velük megbeszélni. Úgyhogy ne itt várd a választ hanem a szüleidtől... Amúgy egyértelműen féltenek, és jól is teszik, másrészt meg azért nem engednek el, mert még nem látnak olyannak aki megtudná védeni önmagát. Beszélj velük, te vagy a gyerekük, nem mi.
2013. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet. De a nôvéremet (16 éves) meg mindenhova elengedik, le se szarják hogy hajnali 3kor állít haza hullarészegen szinte minden nap.
2013. nov. 20. 17:35
 7/7 A kérdező kommentje:
És ne higyjétek hogy nem próbáltam már legalább 100szor megbeszélni velük. Azt mondják h majd ôk eldöntik mikor hova megyek és fogjam be a pofámat.
2013. nov. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!