Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Időnként nagyon szeretnék...

Időnként nagyon szeretnék babát, de mivel a párom 44 éves nem merek neki szülni. Mi van, ha nem lesz türelme hozzá?

Figyelt kérdés
Ha szülök akkor mindenképp a páromnak fogok. Hogyan mondjam meg neki, hogy babát szeretnék tőle?
2013. nov. 14. 21:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Mióta vagy vele,,hogy semmit nem tudsz a párodról, hogy miről mit gondol, mit szeretne? Szoktatok egyáltalán beszélgetni? Vagy csak éltek egymás mellett? Alapvető dolgokat nem tudsz róla, így mennyire tervezitek komolyan a jövőt?
2013. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne ha vele beszélnéd meg. Csak ő adhat erre választ.
2013. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem NEKI szülöd... a gyerek nem egy születésnapi ajándék. Jut is eszembe, az én lányom is 44 éves koromban született, most meg éppen nagykorú lesz. ))
2013. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Apám 45 éves volt, amikor születtem. Most vagyok 21 éves, elmondhatom, hogy egész életemben támogatott, rengeteg szeretett kaptam illetve mai napig is kapok tőle. Végtelenül türelmes volt hozzám, pedig voltak nehezebb időszakaim, főleg tiniként. Az egyik rokonom az első gyerekét 30 a másodikat pedig 44 évesen vállalta, egyikhez se volt türelme... Egyszóval a türelem nem az életkortól függ.
2013. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkör ütközik ki, hogy szinte apád lehetne. Most ne jöjjön senki azzal, hogy a szerelem bla bla bla, mert nem.
2013. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ma 22:51. az életem legnagyobb szerelem nekem is éppen fele annyi idős volt, mint én, de semmi ne emberi dolog nem volt ebben. nem a pénzem kellett neki, nem volt pénzem. Nem igaz, hogy nem lehet csodálatos és kölcsönös érzéseket kapni nagyobb korkülönbség esetén.
2013. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted egy 28 éves pasi jobban tolerálja a gyereksírást? Nem :)


Ha csak ez a gondod, akkor ne hezitálj.


Viszont akar a párod babát egyáltalán?

2013. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez komoly érv! Az idősebb férfiak tényleg jobban szeretik a gyerekeket, mint a kalandozó fiatal macsók.
2013. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senkivel!

Én értem hogy miért kérdezed, pont ennyi a párom és èn is huszonéves vagyok. Hogy mit tehetsz? Megkérdezed szemtől szemben, gondolom ha egy érett emberrel élsz akkor neked is annak kellene lenned, mert hosszútávon nem viselne el maga mellett. Ezt nem bántásból írom, arra akarlak rávezetni, hogy nem érdemes köntörfalazni, célozgatni, mert abból maximum annyi lenne, hogy berágna rád mert szekálod és nem tudja hogy miért.

Ha nem mered ennyire nyíltan (?) akkor például amikor megnéztek egy filmet amiben gyerek van, mondd hogy milyen aranyos, nem? És mondd csak, te szeretnél gyereket?:) ennyi. Ennél kacifántosabban felesleges taktikázni. Sok sikert.

2013. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező, ez már a hatvanadik kérdésed ugyanerről. Ennyi energiabefektetéssel már réges rég megkérdezhetted volna a párodat is és előrébb lennétek.

Gondolom még fél év múlva is azt fogjuk olvasni itt, hogy "jajj, hogy hozzam fel a 44 éves páromnak, hogy gyereket szeretnék, de mégsem vagyok biztos benne, hogy szeretnék".

2013. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!