Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a férjetek időnként megütne embereket?

Figyelt kérdés

A férjem tegnap elmesélt egy történetet, hogy valaki megpróbálta megalázni a munkahelyén, úgyhogy ő szájon vágta. (Nem a legjobb körülmények között dolgozik, de pillanatnyilag ez adódott.) Szomorú volt, amikor mesélte, azt mondta: "Nem hiszem el, hogy meg akarnak alázni csak azért, mert jámbor vagyok." - Tényleg nyugodt a természete egyébként, de tanult önvédelmi sportokat.


Korábban pedig megütött egy rablót, aki történetesen nő volt. Engem sosem ütne meg, kivéve, ha megkérem rá.


2013. aug. 21. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Semmi bajom ezzel. Ha valaki megérdemli, üsse meg. Az én párom régen sok verekedésben benne volt, el is törték az orrát, mégsem egy barom állat, aki mindig tettlegességig jut. Velem és a családtagjaival kedvesen, gyengéden bánik, a többi pedig megérdemli, ha kivívja magának a verést.
2013. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Amit leírtál egyáltalán nem zavarna, a férjem is ilyen és én büszke vagyok rá, hogy ő ugyan békés ember, de azt sosem tűri, hogy kihasználják, pláne ki akarják rabolni.

A nő is megérdemelte az említett esetben.

2013. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha megérdemli az illető, akkor nem zavar. Azért néhány beszólásért ne üssön meg senkit, ne lehessen könnyen kihozni a sodrából, illetve ne tegyen olyat, ami veszélyezteti a munkahelyét. Ha viszont a saját vagyona védelmének, vagy más védelme érdekében üt meg valakit, az nem zavarna.
2013. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Az én férjem nem nyugodt és nem is jámbor. Hamar felkapja a vizet de ok nélkül senkit nem ütne meg. Nem agresszív állat. Kifejezetten örülök hogy nem egy beszari típus, meg tudja védeni magát és engem is, ha szükség van rá. Biztonságban érzem magam mellette. Mondjuk annak nem örülnék ha a munkahelyén verekedne, kockáztatva ezzel az állását.
2013. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem önvédelemből üt, akkor számomra a verekedés a szellemi eszközök híján levő ember fegyvere.

A férjem utoljára kamaszként verekedett (akkoriban sokat és gyakran ő maga provokálta ki), de ennek már 20 éve, visszanézve magát is hülyének tartja. Valahogy ő verbálisan el tudja intézni a nézeteltéréseit, nem kell senkit megütni hozzá.


A verekedés az én szememben szegénységi bizonyítvány. Ahhoz tényleg nem kell sok ész, hogy egy konfliktushelyzetet valaki odacsapással oldjon meg.


A "ha megérdemelte" hozzászólásokhoz: ezt hívja a jog önbíráskodásnak és egész szép büntetési tétele van. Pont azért, mert a "megérdemelte" elég szubjektív érv.

2013. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Írjatok már példákat, hogy mivel lehet verést "megérdemelni", komolyan kíváncsi vagyok rá.
2013. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem verést, hanem egy maflást. Egy pofont.


Ő is kulturáltan szokta intézni a nézeteltéréseit, de ebben az esetben nem lehetett, mert nem volt a fizikai kontaktuson kívül más kommunikációs csatorna.

2013. aug. 21. 16:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. De az mit jelent, hogy "Engem sosem ütne meg, kivéve, ha megkérem rá."?
2013. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát izé. Huncut játékokat:D
2013. aug. 21. 16:24
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt más kommunikációs csatorna? Két süketnéma verekedett össze?
2013. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!