Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan ertessem meg veluk,...

Hogyan ertessem meg veluk, hogy nem akarok enekelni?

Figyelt kérdés

Mar kiskorom ota mindig fel kell lepnem ha unnepseg van vagy valami es en ezt nem szeretnem. Egyszer megkerdeztem a tanartol, hogy muszaj-e, es azt a valaszt kaptam, hogy igen meg nem illik egy ilyet visszautasitani. 1 honapja unnepsegen megint enekelnem kellett volna de mondtam, hogy nem akarom, nem erek ra es a tanar elkezdett kioktatni meg azt mondta, hogy megbizhatatlan vagyok es nem lehet ram szamitani. A legrosszabb az az, hogy mar a csaladom egy resze is erolteti. Tavaly anyukam miatt elmentem egy tehetsegkutatora de nem akartam es ez nagyon meglatszott mert sokat hibaztam. Probaltam leulni es beszelni veluk de egyszeruen nem fogjak fel, hogy attol, hogy eroltetik semmi sem fog jobb iranyba valtozni. Mindig azt mondjak, hogy megbanom ha nen csinalom tovabb. Legyen ez az en problemam. Legkozelebb nem fog erdekelni, hogy mi lesz de en nem megyek. Szeretek enekelni de nem vagyom kozonsegre. Miert nem lehet felfogni? Hogyan beszeljem ezt meg veluk anelkul, hogy veszekedes lenne belole?

16/L


2013. nov. 14. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog,amit nem szabad erőltetni,bár ők biztosan úgy érzik,elpazarlod a tehetséged.Mãsrészt,ezt a tehetséget a közvetlen környezet gyakran túlértékeli.Meggyőzni nem lehet őket,viszont előbb utóbb elfogadják majd a döntésed.Ez a tanárra is vonatkozik.Mondhatsz nemet,zsarolni,kényszeríteni etikãtlan,ezt egy pedagógus nagyon is jól tudhatná.
2013. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha másképp nem megy, én olyan botrányt csinálnék egy fellépésemből, hogy belássák, nekik sem éri meg erőltetni.
2013. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: kiállsz magadért és elmondod, hogy nem akarsz énekelni. Pont. Nincs vita.
2013. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De ismerem ezt, zeneiskolába járattak a botfülemmel, mert anyám barátnője szépen zongorázott, és anyám rajtam akarta beteljesíteni a vágyait. Nagyon haragszom rá emiatt. Utáltam a szolfézst. A tanárnak nincs más, akit szerepeltessen??

Hacsak nem állsz ellen, nem lesz semmi, szerepelhetsz mindig. Egyébként tanulsz énekelni? Mert ha nem, úgysincs sok értelme a zenei pályádnak, ezt a szüleid tudják?

2013. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2:

:DD


Ez tényleg egyszer s mindenkorra megoldaná a problémát. :D

2013. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!