Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lettek a gyermekeim...

Miért lettek a gyermekeim ilyenek, annak ellenére, hogy mindenemet odaadtam, sőt még a maradékot is odaadnám azért, hogy csak egy cseppnyi őszinte szeretetet, törődést kapnák vissza, mint amit én adtam nekik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivétel közülük, mert nem akarom megbántani,a kivételt, mert amelyik olyan, hogy még így-úgy van, annak nem inge ne vegye magára, mert én már félek, és nem akarom megbántani egyiket sem, mert én már akkor is rossz vagyok, ha kérdezek!De a legnagyobb lányom, akit a szarból szedtem ki, amikor még a feleségem élt, és ő is azt mondta, hogy minek megyek utána, had menjen, de én hülye, nem engedtem elveszni és most teljesen helyén van az életben, amit nekem külön köszönhetne!(De az a bizonyos história,hosszú lenne, de amit ő tett akkor, kevesen,vagy lehet senki nem fogadta volna vissza, és ráadásul segítettem is neki mindezek ellenére, de az írásomból úgy is kiderül,hogy egy lelketlen f-eg!

#Miért lettek #a gyermekeim ilyenek?
2013. nov. 17. 09:45
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

7-8-10-13-16-18-21-24-külön még egyszer kérlek szépen benneteket, hogy próbáljátok meg, sérelmeiteket félretenni, amit én megértek, és valóban az összes körülményeket figyelembe venni, mert csak úgy tudtok igazán, elfogultság nélkül megérteni,talán hasznos, értékelhető jóindulatú tanácsot adni!

Mert gondolom, ha fáj egy fogatok, és elmentek a fogorvoshoz, és megkérdezi melyik fáj, akkor azt felelitek, hogy az összes, mert úgy érzitek, és közben ő csak egyet fog kihúzni, és máris elmúlik.

Na itt is ez a helyzet, és eszerint hoztok, és illettek meggondolatlanul ilyen jelzőkkel, de én nem az a fajta vagyok, aki ezt nem érti, de szépen kérlek benneteket, hogy olvassátok el, úgy, hogy ne csak egy szót, betűt kiragadva, és akkor mindjárt gyújtogatás, betörés stb. nem lesz .....!Gondolom értitek, de ha nem, akkor nagyon sajnálom, ha itt élitek ki magatokat, erre csak azt tudom felelni akkor, hogy ez legyen a legnagyobb örömötök, egészségetekre!

VAGY AZ IRIGYSÉG ILYEN NAGY ÚR????

2013. nov. 19. 07:29
 32/33 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem te beteg vagy. Gond van az agyaddal. Valószínűleg megkeserített az élet. Egy anonim oldalon beszélgetsz önmagaddal, bizonyítod az igazad, ami senkit nem érdekel. A nem tetsző válaszokat törölteted... Kezeltesd magad, ha úgyis beteg vagy és orvosról-orvosra jársz, egy pszichiáterhez is térj be út közben.
2013. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Eltelt közel 10 év..hogy van azóta?
2022. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!