Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lettek a gyermekeim...

Miért lettek a gyermekeim ilyenek, annak ellenére, hogy mindenemet odaadtam, sőt még a maradékot is odaadnám azért, hogy csak egy cseppnyi őszinte szeretetet, törődést kapnák vissza, mint amit én adtam nekik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivétel közülük, mert nem akarom megbántani,a kivételt, mert amelyik olyan, hogy még így-úgy van, annak nem inge ne vegye magára, mert én már félek, és nem akarom megbántani egyiket sem, mert én már akkor is rossz vagyok, ha kérdezek!De a legnagyobb lányom, akit a szarból szedtem ki, amikor még a feleségem élt, és ő is azt mondta, hogy minek megyek utána, had menjen, de én hülye, nem engedtem elveszni és most teljesen helyén van az életben, amit nekem külön köszönhetne!(De az a bizonyos história,hosszú lenne, de amit ő tett akkor, kevesen,vagy lehet senki nem fogadta volna vissza, és ráadásul segítettem is neki mindezek ellenére, de az írásomból úgy is kiderül,hogy egy lelketlen f-eg!

#Miért lettek #a gyermekeim ilyenek?
2013. nov. 17. 09:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
61%

utolso kommentre reagálva. igen van olyan h jofej szülöktöl

is sajnos rossz gyerek lesz. az a gyerek rontása.

de olyan hogy mind az 5 olyan legyen kétlem h lehetséges.


mellesleg mivel az anyjuk meghalt,akit nem tudom milyen volt lehet hogy jófej,igy maradt az apa a negativ példa és nem tudtak elbujni a szeretö anyai ölelésben.


én is elkallodhattam volna. ha csak apám nevelt volna valoszinüleg igy lett volna. de anyám is ott volt akit imádok,és szerencsére több szorult belém annál mint hogy rossz felé vigyen az utam.

2013. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodtam, hogy ide feltegyem a kérdést, de azt szűrőm ki az egészből, hogy az emberen ha van sapka, az a baj, ha nincs az a baj, de könnyű jólakottan azt mondani, hogy inkább éhes lenne valaki. Mert amikor valaki csak tengődik akkor anyagi javakért nyavalyog, ha megvan mindene(kapott)akkor meg már megint éhes.

De egyszóval(és megint tisztelet as kivétel, mert ezt sokan elfelejtik elolvasni)!!!!!!!olyanok mint a galambok, mert a földön a tenyeredből esznek, a magasra felszállnak, pedig leszarnak.

AZ ÁTKOZÓDÁSRÓL MEG ANNYIT, HOGY MAGAMAT MÁR RÉG ELÁTKOZTAM, HOGY ILYEN HÜLYE VOLTAM, mert csak csepegteti kellett volna, és akkor másként alakult volna az egész.

Az összes gyermek nem ilyen, de,hogy érthető legyen az írásom, ami tükrözi is a heves indulatokat, AZT MINDIG HANGSÚJOZTAM, HOGY VAN KIVÉTEL A GYERMEKEIM, NEM MINDEGYIK ILYEN, ÉS SZÁNDÉKOSAN HAGYTAM MÉG ANNAK IS MENEKÜLŐ UTAT, AMELYIK ODASZART AHOL EVETT, és akkor akár az összes jó lehet, mert szerintem nincs olyan bűn, amit ne bocsájtanék meg, ha úgy adódna, mert még a halálos ellenségemnek is megbocsájtok, de aki kínoz, annak nem tudok fizikailag.

2013. nov. 17. 10:44
 23/33 A kérdező kommentje:

20/22-eskb DETTÓ,(Köszönöm, az igazságos bölcs hozzászólásodat!)

Milyen érdekes egybeesések, mert hasonló a dolog, de végül is sok az egybeesés, amit még én sem írtam le, de én is vettem autót az első háromnak, meg segítettem még lakáson kívül autóhoz jutni a középső 2-őnekik, amúgy 3-om gyermekem azért látogat, még, és főleg az 2-ő kisebb,de mivel most a legkisebb az nagyon hajt, ő csak inkább akkor jön, ha valami kell neki, de én örülök neki, mert még az is jólesik,az 4. az rendesen jön, a3.dik is néha, de ő is sokat dolgozik.

2013. nov. 17. 11:02
 24/33 anonim ***** válasza:
74%
Az írásod az én apámra is nagyon hasonlít. NEM jó apa. Azt hiszi, azért, mert eltart, nekem kellene nyalnom a talpát, közben munkamániás, szigorú, nem ismer egy kicsit sem, a hobbijaimat lehülyeségezi. Közben meg veri a mellét, hogy az ő nevelése a non plus ultra.
2013. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kicsit nehez ertelmezni az irasat, de nem lehetetlen. Mar a kerdesben is irta, hogy nem az osszes gyereke ilyen es nem oket atkozza. Ezt is leirta. Nekem az jon le, hogy az 5-bol 2-vel van problema. Hogy minek vallalt ennyi gyereket? Amikor ok megszulettek, meg nem tudtak, hogy a feleseg nehany ev mulva rakban fog meghalni. A bacsinak ezek utan egyedul kellett 5 gyereket felnevelni, es azert azt mindenki tudja, mennyire nehez csak egyet is egyedul, hat meg otot. Barmilyen hihetetlen, letezik olyan, hogy a gyerekek halatlanok lesznek minden torodes ellenere, latok ilyet nem is egyet a kornyezetemben. Sajnos tenyleg olyankor fordul elo, amikor a szulok tul sok mindent megadnak. Olyankor tenyleg csak akkor keresik fel a szuloket, ha kell valami, de egyebkent elhordjak oket ennek-annak. Szomoru.


Onnek azt tanacsolom, hogy barmilyen nehez es fajdalmas, ne foglalkozzon a halatlanokkal. Oruljon, hogy nem mind olyan, lelje oromet bennuk.

2013. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

27/28 Köszönöm, hogy végre megértenek(mert privibe is ezt írják többen, és semmi elhamarkodott rosszindulatú írást nem kaptam ott, sőt ellenkezőleg)de visszatérve a lényegre, tanúkat ismerősöket tudnák sorolni, hogy nem azért ítéltek el,hogy valaha is rossz apa lettem volna, hanem azért szidtak a saját szemembe, hogy miért nem magam örömére teszek inkább.

S,nyomatékos legyen, mert hivatalnokok, de még orvosok is,de ismerősök családtagok, boltosok stb-i akik ismernek, de sorolhatnám estig, mindenki tudna igazolni,hogy a színtiszta igazat mondom, és ez nem vicc.És még ezek után is azt mondom, hogy egy cseppnyi jó szóval, már kenyérre kenhető vagyok.Mivel nem vagyok én azért olyan rosszindulatú, könyörtelen ember, mint amilyen reakciót itt egyesek lefolytattak irányomban, és anélkül, hogy először elszámoltak volna 3-ig, és magukba néztek volna, és a szemellenzőjüket levették volna, azonnal a sárba tapostak, mindegy büdösbogarat.

2013. nov. 17. 17:40
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem - nák, hanem - nék. :)


Valamit nem jól csináltál, az biztos. Nagyon arra játszol, hogy te mit kapj vissza, az pedig nem jó jel. Ha valakit nem szerettek, akor nem fog visszadni szeretetként semmit. Minden gyereked nem lehet született pszichopata (egyedül azok a gyerekek képtelenek a szeretetre, bármit is kaptak ők maguk), tehát valami nem stimmel.


Magadban keresd, hogy mi és hol a baj.

2013. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Sajnos eddig tartott 17.-e 22-órától-hajnal, 1ó-50p-ig,a pihenésem, ha annak lehet nevezni, mert már csak az oldalamon tudok feküdni is,de azt sem sokáig,mert 3-óra max. Az erős és nagyadag fájdalomcsillapítóm hatása, amit szedek, mivel súlyos rokkant, mozgáskorlátozott vagyok,"D"kat. a csontjaim gerincem, medencecsontom már többször eltört,zúzodott(heves csontfájdalmakkal szenvedek, mostmár nemsokára a tapaszra kell átállnom) és ezek miatt még kiló számra szedek gyógyszereket, és infulziót kapok rá,mert végtelenül becsületes orvosaim vannak, mert ha valakik tudják, hogy milyen szeretettel, magamat fáradságot nem kímélve, neveltem fel, köztük még akkor szinte csecsemőkorú gyermekeimet, de ezt a megtorlást kapom egyes idegenektől is,amit itt leírtak. Ha még eltörik netán olyan testrészem ami miatt ágyhoz kötött leszek, akkor már annak a mellékhatásaként felmerülő betegség miatt biztos halál vár rám!

De nem baj, igaz próbálok vigyázni magamra, de látom egyesek, mint most hogy már fenn vagyok, itt az előző commentben is a jóindulatú megjegyzésének, rosszértelemben adott hangot, KÖSZÖNÖM SZÉPEN, ÉS AZ "ISTEN ÁLDJON MEG"

Most már rájöttem, hogy miért van az, hogy a két nagyobb gyermekem se különb, mert ebben a társadalomban nagy a megosztottság, de mivel politizálni nem áll szándékomban, ezért nem fejtem ki a véleményemet.

Hiába, akinek a mai fiatalok(TISZTELET A SOK KIVÉTEL!!!!!)

a beteg,szülő, már csak nyűg, pedig értük hajtottam, és az ő érdeküket tartottam fontosnak mindig.

S most azt írják egyesek hogy hálát várok? ezért én a helyetekben,akik ilyen rosszindulatú megjegyzéseket tesznek, enyhén szólva, már rég a föld alá bújnék szégyenemben, már csak az tart az életben, hogy aki nekem rosszat kívánt, azokból már jó néhányan az élet során elnyerte a méltó jutalmát. Igaz én is szenvedek, sokat, sokszor már, de legtöbbször inkább megváltás lenne, egy legális halál számomra.

2013. nov. 18. 02:27
 29/33 A kérdező kommentje:

Éppen most nézek egy filmet, már tegnap óta 6-szor ip-tv-én, a cím "Tuya házassága" Dráma, és most kaptam fel a fejem, mert igazából egy filmet nem tudok megnézni a fájdalmaim miatt, és azt mondta az orvos a kínai embernek, hogy a férje csigolyája megroppant, és ezért várható, hogy lebénul, és ki viseli gondját, de nem folytatom, viszont ajánlom figyelmébe annak, aki rosszindulatú megjegyzéseivel commentelt. Csak azt nem tudják sokan, viszont én igen, hogyha valaki ágyhoz kötött, nagy erőfeszítettség, odaadás kell ahhoz, akár hozzátartozónak, vagy szakembernek, hogy felfekvés miatt, ami 100%-ban elfertőződik, előbb de belátható időn belül biztosan halállal végződik.(mert én se most jöttem le a falvédőről)

Ezekre pedig én sajnos, nem számíthatok, de már akkora meg van a tervem, mert nem végelgyengülés, fertőzésben szeretnék meghalni.

2013. nov. 18. 03:09
 30/33 A kérdező kommentje:

21-14-27-RE!


Sokat töprengtem, hogy nagyjából megtudjak válaszolni, a mocskos rosszindulatú beszólásotokra, de mivel a felfogásotok nagyon gyenge, most ha megengeditek csokorba kötöm, hogy mégis egy kicsit értsétek a lényeget!


1/OLYAN JELZŐKET ÍRTATOK, AMI KITALÁCIÓ,ÉS VALAMI NYOMASZT BENNETEKET, ÉS ITT PRÓBÁLJÁTOK ,LEVEZETNI SÉRELMEITEKET, AZ ÁLTALÁNOSÍTÁSOTOKKAL, MERT KÖSZÖNŐ VISZONYBAN NINCS AZ ÉN MEGFOGALMAZOTT SZÖVEGEMMEL KAPCSOLATOSAN!


2, SZÓ SINCS ARRÓL, HOGY MAGAMNAK AKÁR EGY CSEPPNYI JAVAKAT SZERETNÉK, SŐT ELLENKEZŐLEG, MERT ÉN ADNI JOBBAN SZERETEK, MIND KAPNI, ÉS EZ MINDIG IS ÍGY VOLT, ÉS EZUTÁN IS ÍGY MARAD.(CSAK EZUTÁN NAGYON MEGFONTOLOM)


3, VISZONT MOST NEMRÉG AZ EGYIK ISMERŐSÖM AZÉRT SZÚRT LE, MERT VALAKITŐL KAPTAM, VALAMIT(SZÁMOTOKRA BIZTOSAN SZAR-MEG HÚGY LETT VOLNA A SZAVAITOK ALAPJÁN)DE FOLYTATOM, ÉS ÉN MEG MÁR OLYAN DOLGOKAT, DOLGOKON GONDOLKODTAM, HOGY HÁNYSZOROSAN VISZONOZZAM, DE ENNYI EBBŐL ELÉG IS.


UTOLJÁRA, HOGY PONTOT TEGYEK A VÉGÉRE, TI AZOK AZ EMBERNEK NEVEZETT SZEMÉLYEK LEHETTEK, ÉS A HOZZÁTOK HASONLÓKKAL EGYÜTT, AMIRE EGY PÉLDÁVAL VÁLASZOLNÉK CSAK.


Tegyük fel, ti kaptok valakitől 1-milliót,(EZ PL,DE ARÁNYOS AZ OMINÓZUS ESETTEL) ami az életeteket menti meg, és amikor jól vagytok, a boltban összetalálkoztok a jótevőtökkel,aki önzetlenül, és szeretetből adta, de viszont a boltban, ti vásároltok, mindenféle dolgot, mert nem szenvedtek anyagi hiányban.


A jótevőtök pedig vásárol saját részére 2db kiflit.

Közben a volt jótevőtök,látja egy másik ismerősét vásárolni, aki szerényen reggelit vesz magának, de nem elég a pénze, és a jótevőtök segít neki, de még abból is hiányzik pár forint, és ekkor kölcsön akar kérni tőletek mondjuk 50-ft-ot, ÉS NEM VISSZA, CSAK KÖLCSÖN szeretne kérni tőletek,és most léptek be ti, mind felháborodott személyek, hát ilyenek vagytok ti!!!! ÉS TOVÁBB NEM FOLYTATOM, MIVEL CSAK EL KELL OLVASNI AZT AMIT ÍRTATOK, ÉS A HOZZÁTOK HASONLÓAK!!


MIVEL VANNAK ITT JÓÉRZÉSŰ, MEGÉRTŐ NORMÁLISAN,GONDOLKODÓ EMBEREK IS!!!


RÁGJÁTOK ÁT MAGATOKAT, ÉRTELMEZZÉTEK, VAGY IRATKOZZATOK VISSZA EGY KIS KORREPETÁLÁSRA, AZ EMBERSÉGEITEKET PEDIG GYÖNYÖRŰEN TI VALÓBAN AZ APÁTOKTÓL ÖRÖKÖLTÉTEK, DE NEM GYŐZŐM HANGSÚLYOZNI,

HOGY TISZTELET A KIVÉTEL,MERT AZÉRT MÉG TALÁN AZOK VANNAK TÖBBSÉGBEN!:((((

2013. nov. 19. 06:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!