Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet erről?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel már egy hónapja ismerjük egymást. Kicsit messzebb lakunk egymástól, de tervezzük az első találkozást. Mindenképpen úgy szeretném hogy először én megyek el hozzá, mert számomra úgy jobb lenne, először náluk találkozni. Egy eléggé szoros kapcsolat van már köztünk és első alkalommal valószínűleg nem történne semmi, de ott alvást akarunk. Anyuéknak ezt elmondtam, de azt mondták hogy először jöjjön ő és itt sem alhat. Nem mondtam nekik ezután semmit mert eléggé szíven ütött a dolog, de én szeretnék vele találkozni és nálunk, ott alvással... Hogy győzzem meg őket? Persze utána ő is jönne, de előbb én szeretnék menni, nem tudom miért...

Amúgy 17 vagyok.


2013. nov. 23. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Mi az a kicsit messzebb? Mert ha 2-300 km, akkor megértem, hogy ottalvással szeretnétek, de azalatt bőven megtehető a táv egy nap oda és vissza.


Azzal meg egyetértek, hogy előbb a srác menjen a "lányos házhoz". Így lenne udvarias.

2013. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kicsivel több mint 1 órára lakik tőlem
2013. nov. 23. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne röhögtess már! Péntek reggel felemeli a popóját 8-kor, 10-re ott van nálatok, este 8-kor meg hazafárad. Még nem is jártok, ismerkedésnek legyen már ennyi elég...
2013. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, szombat.
2013. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Először a fiúnak kell menni.
2013. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lassan kezdek rájönni :)
2013. nov. 23. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak ismerkedtek minek akarnál már együtt aludni vele, elég r..ancos lenne. Mindennek megvan az ideje, és nem jó egyből belevágni a közepébe.
2013. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a szüleidnek, egy személyesen nem is ismert palival nem kellene egyből együtt aludnod. valahogy oldjátok meg a talit egyszerűen, nappal, együttalvás nélkül.
2013. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég közel laktok egymáshoz, ne akarjatok máris együtt aludni, simán beleférne, hogy lemegy hozzátok egy napra! Hogy lehet addig szoros a kapcsolat, amíg nem is találkoztatok, addig nem is ismerhetitek egymást igazából!
2013. nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!