Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a párommal kellett...

Szerintetek a párommal kellett volna mennem? Ezek után, hogy mondjam meg, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal anyámmal és a tesómmal laktunk együtt egy albérletben. Sajnos onnan el kellett költöznünk és az új albérlet csak másfél szobás ahol hárman is alig férünk el, nemhogy négyen. Ezért a párom visszaköltözött az öccséhez és az apjához. Hívott, hogy menjek, de én nem akarok odaköltözni ezért szakítottunk.

Az apja szerint nagyon maga alatt van, mondjuk én is.

Lassan két hete ez van, ma reggel csináltam egy tesztet amiből megtudtam, hogy valószínűleg terhes vagyok. Most mi legyen? A párom sajnos jelenleg nem dolgozik ezért nem tudtunk albérletet kivenni. Kérlek benneteket, hogy ne bántsatok, hanem hasznos tanácsot adjatok!


(Bocsi a helyesírási hibákért, ha vannak, de gyorsan és telefonról írok. Azért írom még mindig, hogy a párom mert így könnyebb.)


2013. nov. 24. 19:46
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
ne gondolkozz abortuszon.belegondoltal mar hogy megfosztod egy embertol (a sajat szived alatt hordozott gyerektol) az eletet.orok eletedre bannad ezt.es ha a kesobbekben gyereket akarnal es nem jon ossze az se lenne kellemes.
2013. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!