Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a párommal kellett...

Szerintetek a párommal kellett volna mennem? Ezek után, hogy mondjam meg, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal anyámmal és a tesómmal laktunk együtt egy albérletben. Sajnos onnan el kellett költöznünk és az új albérlet csak másfél szobás ahol hárman is alig férünk el, nemhogy négyen. Ezért a párom visszaköltözött az öccséhez és az apjához. Hívott, hogy menjek, de én nem akarok odaköltözni ezért szakítottunk.

Az apja szerint nagyon maga alatt van, mondjuk én is.

Lassan két hete ez van, ma reggel csináltam egy tesztet amiből megtudtam, hogy valószínűleg terhes vagyok. Most mi legyen? A párom sajnos jelenleg nem dolgozik ezért nem tudtunk albérletet kivenni. Kérlek benneteket, hogy ne bántsatok, hanem hasznos tanácsot adjatok!


(Bocsi a helyesírási hibákért, ha vannak, de gyorsan és telefonról írok. Azért írom még mindig, hogy a párom mert így könnyebb.)


2013. nov. 24. 19:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Úgy látom kár volt ide írnom!
2013. nov. 24. 20:23
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

1, Megkeresed a párod, és:

a, Elmondod neki, hogy miért nem akartál vele költözni. Hogy az apja miatt. Az IGAZAT. Így persze, hogy azt hiszi, hogy ő nem volt elég jó, hogy azt se tudja, mi az igazi ok!

b, Elmondod neki a terhességet, de még azelőtt, hogy összevesznétek az előző ponton, tehát ha lehet, ezt előbb.


2. EGYÜTT ELDÖNTITEK mi legyen ezek után, és nem kibicekre hallgatsz egy olyan döntést illetően, ami az egész életedre ki fog hatni! Csak a te életedre! Akik itt tanácsokat adnak, hogy vetesd el, vagy ne vetesd el, öt perc múlva nem emlékeznek semmire!


Találkozzatok kettesben a pároddal, ahol senki nem zavarhat be, és ne hagyd elmenni, amíg mindent meg nem beszéltetek! Sok szerencsét!

2013. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
en is azt gondolom, hogy a jelenlegi elethelyzetbe nem való a bébi. En nem vallalna m. A kapcsolat is bizonytalan. Ha legalabb gumira telt volna, most nem tartanal itt.
2013. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Kár volt ideírnod?

Mégis mire számítottál? Hogy mi majd megmondjuk, hogy semmi pénzből, sehova hogyan szülj és hogyan tartsd fent hármótokat?


Abortusz. Ennyi.

Azért is szakítottatok, mert nem tudtátok még kettőtök helyzetét sem megoldani. Akkor majd a babával talán könnyebb lesz?

2013. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk együtt lakni, akkor szakítsunk!... Komolyan egy olyan kapcsolatba akarsz gyereket szülni, amely már azért is megszakadt, mert nem tudtatok megegyezni, hova költözzetek? Szegény gyermek... A kérdésre válaszolva: Nem, nem kellett volna a pároddal menned. Mindegy, hogy kivel élsz, ez a kapcsolat működésképtelen. Vagy a párod él az apukája nyakán felnőtt ember létére, vagy édesanyád és a te nyakadon él. Melyik jobb? Mióta munkanélküli? Próbál állást keresni?

A gyermek kérdés... Hogy mondd el neki, hogy terhes vagy? Joga van tudni, hiszen a gyermek kettőtöké. Azonban nem hiszem, hogy egy ilyen labilis kapcsolatba érdemes lenne gyermeket vállalni...

2013. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy fontos kérdésről nem beszéltél. Miért is nem dolgozik a párod?
2013. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
12#. Köszönöm a hasznos választ. Holnap beszélni fogok vele!
2013. nov. 24. 20:51
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

ilyen körülmények közt nagy kicseszés lenne a gyerekkel szemben ha megszülnéd. gondolom ezt te sem akarod.


előbb rendezd a kapcsolatodat, a párodnak legyen állása, költözzetek össze normálisan, és utána szóba jöhet a baba.

akármilyen fájdalmas is a döntés, ne tartsd meg magzatot.

2013. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak a te döntésed a gyerek. Ott van a családod, a párod, a párod családja... és mindenekelőtt, ott van maga a gyerek is. Lehet, hogy te kötöd az ebet a karóhoz, de talán nem érdemes megtartani...
2013. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Látom itt mindenki tök rutinosan abortálja el nem kívánt gyermekeit.


Ha nem így van, nem tudom hogy mertek ilyen tanácsot adni. ;)

2013. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!