Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap volt a szülinapom, de...

Tegnap volt a szülinapom, de apa és a nevelő anyám nem köszöntöttek fel. Mit kéne reagálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esett, de nem szóltam mert reméltem, hogy estére hagyják de nem. Sokan mondták, hogy lehet majd hétvégén megünnepeljük, de akkor is legalább annyit mondhattak volna, hogy boldog szülinapot vagy valami de semmi :(
2013. nov. 27. 16:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :''D és 15 lettem

hát majd valamikor megemlítem ha lesz alkalmam rá

2013. nov. 27. 18:11
 12/18 anonim ***** válasza:
boldogot:). AM nekem a 10. szülinapomat felejtéttek el a szülők. SZeptember elején van és ilyenkor ugye nincs pénz az iskolakezdés miatt stb meg akk apu kórházba volt anyu azt mondta, hogy akkor ünnepeljük ha kijött. eltelt 1 másfél hét. Akkor már el lettem felejtve... De én nem igazán tettem semmit mert örültem apunak viszont azon a nyáron öbbször is felemleggettem, hogy ugye nem ugy lesz mint a 10 kerek szülinapomon? Így kárpótoltak abba az évbe..:) Amúgy mamád/keresztanyád/ igazi anyád /mamád/papád se köszöntött fel?És ha a te szüleid nem olyan feledékenyek mint az enyém akkor jó hétvégi bulit..:
2013. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 Sajnálom, hogy téged is elfelejtettek :\ Nem. A családból mindenki más felköszöntött csak ők ketten nem. Meg a nagyszülők, de tudom, hogy nem tudják dátumra pontosan meg öregek szóval rájuk nem haragudok :')
2013. nov. 27. 18:46
 14/18 anonim ***** válasza:

Boldog szülit! :)


ne búslakodj...tudod akiknek fontos vagy azok biztos megtették, akik pedig nem, azok magukra vessenek. Ne is szól semmit, ne hozd fel soha és ne vágd a fejükhöz, de jegyezd meg egy életre!

2013. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 köszi :) nem hiszem, hogy bármit mondanék csak nagyon rosszul esik :(
2013. nov. 27. 20:18
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha már a "szüleidtől" nem kaptad meg akkor legalább tőlem egy idegentől kapd meg: Nagyon boldog szülinapot neked!
2013. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát az én szüleim se köszöntöttek fel 17-dik születésnapomon. Simán elfelejtették.Sőt amikor nagyszüleim jöttek felköszönteni még meg is kérdezték hogy miért jönnek...:D Sajnos azt nem tudom meg mondani hogy mit reagálj hiszen ha szólsz nekik akkor már nem maguktól jut eszükbe... én annyiban hagytam.De azért nagyon boldog születésnapot neked! :)
2013. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :')
2013. nov. 28. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!