Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van "apai ösztön"...

Szerintetek van "apai ösztön" is? Úgy értem, ha egy apa nem tartja a gyerekével a kapcsolatot azért még szereti?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

A 68%-os egy nagy férfigyűlölő. :))


Ha már itt tartunk, akkor anyai ösztön sem adott csak úgy: vagy kialakul egy nőben, vagy nem.

Szerintem nem a szülő nemétől függ a gyerekhez való hozzáállása...

2013. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mirk ***** válasza:
92%

68%:


Akkor nincs se anyai, se apai ösztön, mert minden csak azon múlik, hogy ki neveli, vagyis ki kötődik a gyerekhez.

2013. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11,12, azért egyértelmű, h ha a szülőszobából elvinnék a gyereket és nem hoznák többé vissza, kit viselne meg jobban a dolog!
2013. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem NEM egyértelmű!!!

Csak az ilyen turbóanyák hiszik azt!

2013. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.mit szeretne rajta,hiszen nincsenek közös élményeik,kötödés stb stb.Tudja van egy gyereke,max havonta eszébe jut mikor nézi a bérpapírját gy.tartás levonás.és nagyokat köpköd..
2013. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan, hogy "apai ösztön" nincs.

És azt gondolom, ha szeretné a gyerekeit, akkor tartaná velük a kapcsolatot........olyan nem létezik, hogy leszarlak...feléd sem szagolok, nem érdekel mi történik veled...hogyan élsz...mit csinálsz...hogyan nősz fel... de azért szeretlek... Vagy eszméletlen felszínes, sekélyes "szeretet" lehet az, aminek köze sincs a valódi szeretethez.

2013. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!