Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ekkora baj, hogy sikerül...

Miért ekkora baj, hogy sikerült változnom? Miért szól bele olyanokba, amikhez semmi köze?

Figyelt kérdés

Régen én voltam a 'duci, fogszabályzós lány' mindenki szemében.A legjobb barátnőm pedig szép volt, mindenki jóban akart lenni vele, engem meg levegőnek néztek.

De az utóbbi fél évben sikerült megváltoznom külsőleg.Lefogytam, leszedték a fogszabályzómat, elkezdtem két hetente fodrászhoz, kozmetikushoz és manikűröshöz járni, a ruhatáramat is lecseréltem merészebb, kihívóbb darabokra.

A nyarat külföldön töltöttem apánál (külföldi) és emiatt is változtam.Semmit nem tiltott meg, bármit megvehettem és oda mentem, ahová akartam.Az itthoniakkal alig beszéltem, a legjobb barátnőm megharagudott rám.Mikor hazajöttem, szóba sem állt velem, de nem érdekelt.Lettek új barátaim és a fiúkkal is nagyon jóban vagyok.

Eddig nem zavart, hogy pár lány beszól, kibeszél.

De ma anya is elkezdte, hogy elege van abból, ahogy viselkedek, hogy van, hogy eltűnök csak úgy és a telefont nem veszem fel, ha hív meg hogy sose vagyok itthon és hogy folyton csak a pénzt költöm.

Pénteken azon borult ki, hogy van egy fiú haverom, aki nemrég kapta meg a jogsiját és a szülei vettem neki egy vadiúj autót.Ezzel néha elvisz kocsikázni és anya ismer pár rendőrt, akik mondták neki, hogy a srác a '50-es tábla mellett 120-al megy el'.


Bármit csinálok, azon kiakad és vagy kiabál, vagy úgy néz, mintha embert öltem volna.

16 éves vagyok könyörgöm, szerintem normális, hogy jól érzem magam...



2013. dec. 1. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért kell egy 16 éves gyereknek kéthetente fodrászhoz, kozmetikushoz és manikűröshöz járnia, ami gondolom a szülő pénzéből megy, és nem is olcsó mulatság, főleg ilyen gyakran....Ne csodálkoozz, hogy anyukád kiakad, vagy hogy elveszítetted a barátnődet. Nekem se kellene egy olyan barát, akinek ennyit számít a külső. Aki nem jár ilyen helyekre, azt le is nézed?
2013. dec. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából engem nem érdekel, hogy hogy nézel ki, meg milyen a kapcsolatod az anyukáddal, meg mennyit fiúzol, te dolgod, majd megtalálod az arany középutat pár év múlva. De azt fontosnak tartom megemlíteni, hogy ha nem szólsz rá a frissjogsis haverodra, hogy tartsa be a sebességkorlátozást, akkor előbb-utóbb élőben végignézheted, hogyan öltök meg valakit, aki épp szabályosan, a zebrán megy át, csak nektek már nincs időtök lefékezni. Jó móka lesz..?
2013. dec. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Elszállt veled a ló, Hamupipőke!

Rossz irányba változol, de nagyon. Egy dolog a kinézeted, meg 16 évesen a kétheti fodrász...senkit nem érdekel.Az sem, hogy elmartad a legjobb barátnődet. Azzal csak ő járt jól, jobbat érdemel nálad. De az már jobban érdekel, ha a haverod 50 helyett 120-al hajt, és majd egy ártatlan ember esik áldozatául...vagy esetleg ti magatok. Akkor is menőnek fogod érezni magad, amikor 120-al csavarodsz egy villanyoszlopra? Időd sem lesz átgondolni, hogy megérte-e.

Buta liba...

2013. dec. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne akadna ki? Nem tudja hol vagy, mit csinálsz mivel nem veszed fel a telefont és ráadásul még felelőtlen is vagy. Rossz irányba változtál és ez a baj...egy átlagos liba lettél...túl sok minden van neked megengedve.
2013. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem jól tetted, egy igazi barát nem hal bele ha nem írsz neki percenként. Miért baj az? Nem változtál rossz irányba. Mert lefogytál, új a ruhatárad,körmöd,hajad. És semmi közük hozzá. Anyud meg csak szimplán ideggöcsöt ad.
2017. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!