Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tegyek ha apám jobban...

Mi tegyek ha apám jobban szereti a piát mint a gyerekét?

Figyelt kérdés
És ez miatt szét költözik a család....De amúgy ( anyám csalja apámat) évóta.... igazából én az kíváná mindek is születtem meg anyám a pasijával apám a piá val én meg egyedül mert mindenért engem piszkálnak ha kapok egy 4. mert 5-ös tanuló vagyok....

2013. dec. 2. 21:31
 1/7 Költőnő? ***** válasza:

nem lesz jobb távol egy következetlen alkoholista apától?

Egy szenvedélybetegnek nem csak a gyerekénél fontosabb a pia, hanem mindennél.

2013. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha nem iszik akkor mindenki kedveli mer jó fej vicces meg minden ,de ha iszik mindenek vége......

nem is értem hogy én mi a francnak élek is..jobb lenne ha nem élnék..

2013. dec. 2. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit kamunak tűnik ... főleg az a része, hogy 5-ös tanuló vagy
2013. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
amikor nem iszik minden alkesz bűbáj tud lenni. Főleg a külső szemlélők számára. Mondjuk Téged meg ne apád szeretete/nem szeretete határozzon meg. elvégre ő se nagyon tezs olyan dolgot, ami szeretni való ha jól sejtem.
2013. dec. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el sokkal kiegyensúlyozottabb lesz így az életed! Apádhoz meg majd akkor mész mikor nem iszik (éppen) és akkor csak a bűbájos énjét kell látnod..

De minden alkoholistának a pia a legfontosabb, sok család megy emiatt tönkre, nem vagy egyedül.

2013. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanulj szorgalmasan, ne az ötösökért, hanem magadért, és azon legyél, hogy fénysebesen elhúzz onnan, amint lehet.


Én ezt tettem. Ja: és kerestem egy pszichiátert is, hogy a folyton nyavalygó önző anyám és az önző alkesz apám ne tudjon visszarántani a családba bűnbaknak, baleknak, homokzsáknak és ingyen-számlaszámnak.

2013. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:

utolsó, teljesen igazad van!

Sajnos ma Mo-n ciki agykurkászhoz fordulni, pedig kevesebb beteg ember lenne az országban!

És kevesebb idegbeteg. Nagyon bátor tett volt, gratulálok, mkinek kéne ilyen konzultáció legalább egyszer.

2013. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!