Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miből tudhatom, hogy apukám...

Miből tudhatom, hogy apukám tényleg a vér szerinti apukám-e?

Figyelt kérdés

Mikor kisebb voltam, elszoktunk menni sétálni, és ha egy ismerős megállított minket, mindig mondta egy időben nevetve,hogy nem is tőle vagyok. Nem tudom,hogy ezt csak viccből mondta v. tényleg igaz. Nem igazán hiszek már senkinek sem, sokan becsaptak. A közeli rokonaim vagy már meghaltak vagy nem tartjuk a kapcsolatot.


Miből jöhetnék rá??



2013. dec. 11. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Az biztos, hogy az utcai megjegyzéseket viccnek szánták, hiszen ha nem az Ő fia lennél, akkor mindenki csöndbe maradt volna, és nem viccelt volna ilyenekkel.


Amúgy meg abból rájöhetsz, hogy ő nevelt fel.

2013. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nevetve mondták, akkor biztos azért mondták mert nem hasonlítottál rá :) és igen csak viccelődtek vele... amúgy DNS teszt, ez ami biztos, de ez nincs ingyen... meg nézd meg a születési anyakönyvi kivonatodat, hogy az ő neve szerepel-e rajta (de az akkor is lehet ha nem ő a vér szerinti) de szerintem csak vicc volt semmi más.. ha tényleg így lett volna, akkor ezzel nem viccelődnek ismerősök, hanem befogják a szájukat :)
2013. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2013. dec. 11. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es egyrészt igazad van azaz apa aki felneveli... másrészt ha igaz lenne (amit nagyon kétlek) hogy nem ő a vér szerinti, akkor az ember csak kíváncsi hogy ki lehet az... de esetleg még apukádat vagy anyukádat is megkérdezhetnéd :) "2"
2013. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a vicces megjegyzést az én párom is megkapja minden egyes alkalommal, mivel van három nagyon szép gyermekünk, szép pofival és hát a párom, sem én nem vagyunk azok a kimondott szépségek, és ezért froclizzák őt. :D Tehát azért mondták ezt apukádnak mert nagyon szép kislány voltál/vagy, és csodálkoztak hogy lettél ennyire tökélete. Az én válaszom erre mindig az hogy szerelem gyerekek.
2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!