Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki érezte már úgy, de tutira,...

Ki érezte már úgy, de tutira, hogy a testvérét jobban szereti az anyja? Vagy hogy az anyja nem szereti?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy anyukád a testvéredet szeretni jobban, de könnyen lehet hogy csak Te érzed így, és ha beszélnél a tesóddal kiderülne, hogy ő is szokott így érezni. Akárhogy is van, a lényeg az, hogy ne hidd emiatt hogy nem vagy szerethető. Minél nagyobb vagy, annál inkább fontos, hogy magadban keresd az erőt, magadban bízz, és ne hasonlítgasd össze magad másokkal, a testvéreddel sem. Ebből nem jön ki semmi jó, rengeteg hasznos energiát felemészt a méricskélés, és folyamatosan megbántva, elhanyagolva érezheted tőle magad. Rázd le magadról a negatív érzéseket, törekedj a jóra, és meglesz a jutalma.
2013. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most már tudom, hogy túl meredek és ünneprontó témát vetettem fel.Túl kemény voltam.Bocsánat.
2013. dec. 15. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!