Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves fiú vagyok. Nevelőapám...

Slip4 kérdése:

17 éves fiú vagyok. Nevelőapám többször bántalmazta fizikailag és lelkileg a húgomat, nem ez volt az első eset, csak eddig nem léptem közbe, felszólítottam hogy jobb ha befejezné erre nekem támadt?

Figyelt kérdés
Önvédelemből meglöktem és megcsúszott, beverte a fejét a falba, engem meg fenyegetett hogy ezt még nem fejeztük be és durva, trágár szavakat intézett felém.Kórházba is került ez miatt, eljárást szeretne ellenem indítani a gyermekjólétiben. Mire számíthatok? Milyen jogi eljárásokat léphet ő felém?
2013. dec. 17. 19:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Figyelj ha ezt így elmondod a rendőröknek, akkor vége a nevelőaoádnak, szerintem tégy így, ha meg üti a hugodat bombázd meg a csávót de úgy hogy ne tudjon felállni, ha viszont üti a hugodat a rendőr el fogja vinni a nevelőapád sétálj be a kapitányságra meg fogják érteni.
2013. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Figyelj, hogy te megütötted őt, az önvédelem mivel a húgodat bántotta aki gondolom kicsi, ha per re kerül a sor, és te arra hivatkozol hogy bántotta a húgodat, és erről lát lelet készült az orvosnál, akkor a nevelő apád eláshatja magát mert mehet a börtönbe, de minél előbb menj rendőrségre és mond el nekik mit csinál, ha nem így teszel te húzod a rövidebbet, de hívatkozz arra hogy veri a családot a rendőrök nem szeretik az ilyen embereket.
2013. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Verd ki belőle a szart is
2014. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Csak nyugi! Nem fog tudni hazudni! Mondd el ezt így és nem lesz bajod!
2014. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne törvényi keretek között kezelni a dolgot, szóval jobb lenne neked is ha bevonnátok a hatóságokat, mielőtt tényleg baj lesz.
2018. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek? Ez borzaszto lehetett
2020. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!