Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez? Direkt el akarja...

Normális ez? Direkt el akarja szúrni a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Az apám reggel óta kezdeget velem. Mindent rám fog és a semmiért is kiabál velem. Pl.: Délután segítettem az anyunak a mosogatásban és elkezd velem kiabálni. Majd elmentünk az anyuval karácsonyra bevásárolni haza jöttünk és segíttem az anyunak elpakolni ő meg elkezdett kiabálni ,hogy tünjek el stb... Anyu le is szidta ,hogy mér beszél velem így nem is szoltam hozzá! Már napok óta ilyen mindenkibe bele kezdeget ,de most sokkal jobban! Normális?

2013. dec. 20. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mire vagy kiváncsi?

Csak arra, hogy normális-e? Nos, ha minden pontosan úgy történt, ahogy írtad, akkora válasz: nem.

2013. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Normális persze, ha hagyod magad, mire van a szád ha nem arra hogy kioszd?

21/F

2013. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ó drágám nálunk minden évben ez van. Csak itt apám még iszik is.
2013. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán van valami problémája amiről te nem tudsz. Sajnos sokszor a gyereken csattan az ostor a szülők problémái miatt
2013. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez van. Apám ünnepekkor mégjobban megvan bolondulva mint szokásoan. Nem tudom miért, nem iszik vagy ilyesmi. Már megszoktam, hogy minden jót elront. Épp ezért nem is nagyon beszélek vele, de még úgyis belém köt. Át tudom érezni. Azt javasolom ,hogy ha ilyen ne állj vele szóba. Én ezt teszem. Elértem ,hogy legnagyobb részben csak ritkán tesz megjegyzést és ő sem szól hozzám. Nem a legjobb dolog, de ki kell bírni. 14L
2013. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

21 éves fiú, kemény vagy te is... és ha erre azt feleli az apja, hogy jól van gyermekem, van 5 percet összeszedni a cuccaid, aztán mehetsz isten hírével ahova akarsz? mit csinál akkor, megy a híd alá télen?


Kérdező, ezeket csak úgy random mondja apukád vagy van valami oka hogy így beszél veled?

2013. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha vissza szólok megüt multkor is szét nyílt a szám!

Azóta nem szólok vissza neki! Az enyim is iszik kedden reggel jött haza az anyu dolgozott elment aludni én iskolában voltam. Délután haza mentem apu nem volt sehol anyu aludt aztán haza jött egész nap cirkuszolt ordibált meg kezdegetett mindenkivel már a szomszédok is átt jöttek :(

2013. dec. 20. 18:02
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os nincs semmi oka szót fogadok jól tanulok otthon segítek meg minden.. A testvéreimmel is ezt csinálta (már nem élnek velünk családjuk van a fél testvéreimnek) őket se engedte sehova sem mint engem sem nekik is nehéz volt ezért beilleszkedni stb..

Meg ,akkor is sokat ivott aztán elvált az előző feleségétől

2013. dec. 20. 18:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Én apám is ilyen volt. Ne fogadj szót, hanem lépj le, ennyi. Nem érdemli meg, hogy szót fogadj. Az ilyen azt érdemli, hogy romokban legyen az élete, ennyi.
2013. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!