Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így a barátom...

Miért viselkedik így a barátom anyja? És a barátom miért fordul ki önmagából, ha náluk vagyunk?

Figyelt kérdés

Már 4 éve együtt vagyunk, eddig nem nagyon aludtam náluk, de most pár napot itt töltöttünk és hu... 24 éves a párom, egyke, az apja elhagyta a családját amikor kicsi volt, így az anyjával él. Az anyja 60 éves.

Én nem értem miért, de mintha a barátom visszafejlődött volna egy 5 éves szintjére. Mindenbe benne van, mindenbe bele kell szólnia, ő követeli az utolsó szó jogát meg ilyenek. Éppen olvastam valamit, ő meg gépezett, aztán kérdezi hogy mit olvasok? Válaszolok, majd megkérdezi hogy és az jó? Mondom igen, persze. Aztán beszól nekem hogy stréber nyomi vagyok, csak azok olvasnak ilyen könyveket. De mint egy szemtelen kölyök, olyan hanglejtéssel, aztán meg röhög magában... Meg befingik az orrom alá és röhög ezen is.... Csak néztem nagy szemekkel, hogy ki ez az ember...


Meg az anyját is állandóan "basztatja", pl valamin vitatkozni kezdtek, hogy ez most így van-e vagy úgy... Csak annyit hallottam hogy a barátom mondja az anyjának hogy "Na ugye hogy nekem volt igazam? De azért a sok eszeddel még itt okoskodsz!" erre az anyja meg "Hát én nem is mondtam hogy sok eszem van." Azt hittem rosszul hallok... Én ilyet mondtam volna az anyámnak akkorát kaptam volna hogy a fogaimat köpködném. Meg hozza be ide neki a süteményeket meg az édességet a számítógép elé, mint valami inas. A párom meg mint a disznó, a hálószobában vágja a lábkörmét, szétken kajával mindent, az ágyon széthagyja a morzsáit és ha én nem ráznám ki, akkor abban aludna! Mint egy 5 éves! De csak náluk, nálunk sose csinál ilyeneket.


Én eleinte nem szóltam, ráhagytam a dolgot a páromra, hogy biztos rossz lábbal kelt. De ma már elegem lett és leordítottam a fejét, hogy emberelje már meg magát. Erre meg még leáll vitázni velem, hogy én idegbeteg vagyok, meg hogy az a bajom hogy náluk kell "kibírnom" a karácsonyt. De erről szó sincs! Az anyja meg ott van és NEM SZÓL SEMMIT hogy így viselkedik a fia! Csak behúzza a nyakát és tekinget elfele.


Hogy lehet egy anya ennyire tutyi-mutyi a saját fiával szemben? Látja hogy baromira nem helyénvaló ahogy viselkedik és NEM SZÓL RÁ! Már nekem kell szólnom, hogy észbe kapjon. Valaki meg tudná magyarázni miért van ez?


Bár nem csodálkoznék azon, hogy azért ilyen disznó itt, mert az anyja is olyan amilyen... a bolhás macskák itt szaladgálnak a házban, a macskatáp szanaszét szórva a padlón (táljuk nincs, így a földre kapják a kaját), a tányérok, poharak ragadnak a zsírtól és a rászáradt kajamaradéktól ami nem jött le a mosogatás alatt meg ilyen szépségek...


2013. dec. 24. 18:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha hazamentetek beszélgess el a barátoddal erről a pár napról. Mondd el neki, hogy kívülről nézve olyan volt, mint egy neveletlen óvodás, ráadásul veled is tapló volt. Lehet, hogy besérül rajta, de az is lehet, hogy elkezd ígérgetni, hogy veled nem lesz ilyen. Próbát lehet tenni egy összeköltözéssel, de amint látod, hogy előjön ez a viselkedés jobb, ha tovább nem erőltetitek ezt a kapcsolatot.

Egyet jegyezz meg, kutyából nem lesz szalonna, akár elvesz, akár közös gyereketek lesz ugyanaz a neveletlen kölyök marad majd.

Azért mondom ezt, mert elég csak körbenézni itt a gyakorin, általában a pasik sosem változtak meg.

2013. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!