Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek elmondani anyumnak,...

Félek elmondani anyumnak, hogy meleg vagyok. Hogyan tudnék túllenni rajta?

Figyelt kérdés
27 éves, különélő meleg fiú vagyok, akinek most alakul egy kapcsolata is. Anyu már célzott rá egy párszor, hogy akkor is szeretne, ha esetleg a fiúkat szeretném, de én mindig gyorsan eltereltem a témát, mert leblokkoltam. Elhatároztam, hogy idén elmondom neki a dolgot, de iszonyú nehéz, egyszerűen nem tudom előtte kimondani. Mit tehetnék?

2014. jan. 1. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Írd le neki egy levélben. Ha eddig nem sikerült elmondani, ezután is nehéz lesz és megértem, hogy nehéz lenne anyukád szemébe mondanod. Írj neki egy szép levelet, amiben érezteted vele azt is hogy hálás vagy neki (már ha igen) és hogy szeretnéd, ha elfogadna téged.


Egyébként biztosan sejti, ha ilyet mondott, hogy elfogadna melegnek is.

2014. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Nézd, anyukád nagyon szeret téged, és ki is mutatta hogy nyitott a témára... szóval mikor legközelebb meglátogatod / találkoztok, elkezdheted mesélni neki hogy már van kialakulóban egy kapcsolatod egy fiúval. Nem kell félned, ő maga mondta hogy szeretni fog téged akkor is ha őszintén megmondod neki :) Hajrá :)
2014. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
82%
Kedves 1# válaszolóval értek egyet. Én személy szerint levélben sokkal bátrabb vagyok, vagy interneten keresztül, mint élőben. Levélnél nincsen kéyelmetlen / nyomasztó nézés, nyomasztó csend, stb.. Egy levelet is meg lehet úgy írni, hogy érződhessen a benned uralkodó érzelem :) Sok sikert kívánunk! :)
2014. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
apudnak nem félsz elmondani? mert akkor inkább vele kezdjed :) utána jöhet anyu.
2014. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Nem lehetne ezt a melegséget egy nő irányába fordítani? Sokkal perspektivikusabb és produktívabb lenne (biológiai értelemben is) ?
2014. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nekem apum már nincs... :/
2014. jan. 1. 21:44
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
szerintem sincs mitől tartanod... ahogy 1-es is írta anyukád biztos sejti már, csak arra vár, hogy végre beismerd neki... sok szerencsét! nem lesz semmi baj! :)
2014. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
5-ös! Ha te egy heteró fiú vagy, akkor mennyire tudnál felizgulni egy másik pasira? Na ugye, semennyire. Akkor miért várod el egy meleg sráctól hogy nőkkel jöjjön össze? Okos legyél.
2014. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Baborina válasza:
66%
Szerintem is feltétlenül mondd el neki, de nem gondolom, hogy rögtön azt a terhet ( ne haragudj, hogy így fogalmazok) akarod a vállára tenni. Felhozta a témát, elfogja fogadni, és ugyanúgy fog szeretni. :) De azzal még várj szerintem, hogy elmondd neki a kialakulóban lévő párkapcsolatod. Sok sikert és bátorságot!
2014. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád valójában már rég tudja. lehet, hogy még régebb óta, mint te. Ezért is célozgat rá. Csak arra vár, hogy végre bevalld neki. Szóval nem lesz gáz, nem fog sokkot kapni.
2014. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!