Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyire voltatok...

Szülők! Mennyire voltatok kibukva, mikor a kisfiatok azzal állt elő hogy meleg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 08:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? Csak mert tegnap is szinte ugyanez a kérdés volt.
2013. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Másik srác vagyok. Két hét múlva 20leszek.

Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e itt olyan szülő, akinek meleg a fia és hogy reagált amikor elmondta.

Pontosan, annak a barátomnak a kérdése ösztönzött hogy felvessem ezt a témát.

2013. dec. 14. 10:07
 3/44 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van gyerkőcöm, de még pici, viszont ha azzal állna elő, hogy a saját nemét szereti, úgy fogadnám, ahogy a szüleim fogadták, amikor a bátyám bejelentette otthon, 22 évesen. Minden értelmes, nem beszűkült ember tudja, hogy ezt a helyzetet egy hibás gén okozza, tehát erről nem tehet az ember fia/lánya. Elfogadták a barátját, akivel azóta is együtt élnek. Szüleim szeretik a másik fiút is úgy, ahogy a saját gyereküket. Szerencsére.
2013. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
5%

Hát biztos, hogy belehalnak! Régen nem volt hibás gén? Kétezer évvel ezelőtt is voltak melegek, de ma ez divat!

Személyiségzavarról van szó, amin lehet segiteni. Ahogyan régen is voltak akik hazudtak, loptak, gyilkoltak és ma is, de régen titkolták, szégyellték, ma nem.

A Biblia, melyet a Világegyetem Alkotója iratott, elmondja, ennek a világnak az Uralkodója Sátán. Amig véget nem ér a hatalma, befolyása, addig igy lesz. De vannak igazságszerető emberek, akik Isten ereje által legyőzik a gyengeségüket és harcolnak a helytelen szokásaik ellen.

2013. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%

4-es azért mert valaki még meleg, nem egyenértékű egy gyilkossal vagy egy tolvajjal.

A bibliai szöveget meg úgy volt hülyeség ideírnod ahogy van. Nem szexualitás függő a gonoszság, és nincs is mit legyőzni rajta.

Nem kell divatot teremteni vele, de hát miért is kellene, hiszen a heterókat sem kell reklámozni. Meg kell élni szépen egymás mellett.

2013. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
6%

Félre értetted!


Olvasd el kérlek! 1Korintusz 6:9-11, 2Timóteusz 3:1-5, Róma 1: 26,27.

Nem én találtam ki!

2013. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted a homoszexualiátás betegség, amiből egy embert ki lehet gyógyítani? Te normális vagy? Gratulálok a rengeteg eszedhez.
2013. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
jav.: homoszexualitás
2013. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
95%
4-es: pfff.... Kár hogy nem tudod miről beszélsz. Ha nem értesz hozzá, akkor ne is szólj hozzá. Tanulj genetikát, ne csak a Bibliát olvasd...
2013. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Frigg ***** válasza:
94%

4-es... Az, hogy te begyöpösödött és bigott vagy, még nem jelenti azt, hogy mi is azok vagyunk.. Kéretik mellőzni a kirekesztő, vallásos, homofób dumád, köszönöm. Mert hogy semmi valóságalapja nincs.


Kérdező: én még nem vagyok szülő, de azt tudom, hogyan fogadnám: megértéssel. Ugyan úgy szeretném, hisz a gyermekem. Ha hetero lenne, akkor sem kérdezgetném a szexuális életéről, így sem. Az ő magánügye :) Szívesen megismerném a párját is, ha úgy hozná a sors. nagyjából ennyi.


23/N

2013. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!