Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most vagyok tizenöt, a nővérem öt évvel idősebb, fent tanul Pesten, emiatt vettünk egy lakást. Én most kezdtem a gimit, szeretem a sulit, de amúgy annyira nem nagy szám. Felszeretnék költözni Pestre én is, csak anyáékkal. Amúgy nem én találtam ki, csak anyáék olyanok, hogy tervezgetnek, de csak tervek maradnak. Anya nyomozó, és amúgy ha szeretné áttudna menni, apát pedig lerokkantosították. Magyarul technikailag kivitelezhető lenne, de kéne hozá akarat is. Amúgy így direktbe nem közlöm velük, mert úgyis csak kinevetnek, de valahogy tudnám sugallni nekik?

2014. jan. 1. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen ne tudd már jobban, hogy mit tehet és mit nem tehet az Édesanyád a munkahelyén...


Egyébként meg ha volt már róla szó, akkor direkt is rákérdezhetsz, hogy mi a helyzet a költözéssel, neked tetszik az ötlet, stb.

2014. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy nagyon furcsa családban élek, de amikor nálunk tervbe lett véve a költözés egyszerűen megkérdeztem,hogy lesz-e belőle valami és kikérték a véleményemet arról,hogy szeretném-e pedig még csak nem is a legjobb a viszonyunk.

Amúgy tervezgetnek:arra nem gondoltál,hogy ehhez pénz is kell?Nem lehet egyik napról a másikra meghozni egy olyan döntést ami az egész jövőtökre hatással van.

2014. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát pénz már nagyon nem kell, mert be van rendezve a lakás.

és amúgy anya mondta, hogy ha akarna simán mehetne pestre. a bajom az, hogy kb egy hónapja beszélték, de mostmár nem

2014. jan. 2. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá!
2014. jan. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a nővéred egyedül egy akkora lakásban lakik, ahol négyen is kényelmesen elférnétek????
2014. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!