Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak köztetek olyanok, akik...

Vannak köztetek olyanok, akik sosem találkoztak az apjukkal? Teljesen ismeretlen a kiléte, Hogy élitek meg sorsotokon belül ezt a hiányt?

Figyelt kérdés
Főleg 40 körüli nők válaszai jelentenének segítséget.Bár szívesen veszek másoktól is érzelmi tapasztalatokat.Ha lehet,adjátok meg a nemet és életkort.Köszönöm.

2014. jan. 9. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kit keresel ennyire?
2014. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Hogy lehet teljesen ismeretlen? Azért Anyukád a nevét csak tudja.
2014. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon rég találkoztam.

A keresett csoportba tartozom.:)

Semmi. Nem érzek semmit, régen se éreztem. "Csak" a sorsomra van negatív hatással.

Nem ismeretlen a kiléte, egy városban lakunk, de nincs kapcsolattartás, mert sokat ártott nekem meg kellett menekíteni tőle.

Emiatt elég dühös vagyok rá és félek is és ha nem keres, én nem merem.

2014. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elmúltam 35 mikor kiderültek a dolgok.Anyám beszámíthatatlan nárcisztikus-skizofrén.Sajnos teljesen ELSZAKADT VALÓSÁGTÓL(igaznak éli meg a hazugságait.) Sosem fogok kiszedni belőle semmit.
2014. jan. 9. 22:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as.Milyen hatással van a sorsodra?Írnál picit erről?
2014. jan. 9. 22:18
 6/12 kovpet ***** válasza:
Én sajnos ismertem az enyém. Bár cserélhetnék veled :(
2014. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az milyen nevű kórkép, amikor valaki igaznak éli meg a hazugságait?

És lehet kezelni?

Az apával való viszony determinálja az anyagiakat, karriert és párkapcsolatokat.

Én már benne vagyok ennek gyógyításában, tudlak vezetni benne, hogy mit lehet tenni, ha érdekel, zavargálnak is erre a pályára....:)

2014. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es.Már egész szépen kifényeztem az életem:-)7 évem ment rá-de szinte teljesen újraszülettem.De szívesen fogadok ötleteket-ki mit csinált hasonló a helyzetben.
2014. jan. 9. 22:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy fényezted ki?

Akkor mi a gond a papával?

2014. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kovpet:-) ne írigyelj.Testi/lelki szadisták közt éltem.Anyám és a férje is az.Gyűlöltek.
2014. jan. 9. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!