Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a szülő a felnőtt gyerekének panaszkodik a másik szülővel való kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Adott az egyik szülő,lényegtelen,hogy apa vagy anya,folyton a felnőtt,már nem velük élő gyerekének panaszkodik a másik szülőről.

A gyereket mindkét szülő szereti, a gyerek pártatlan maradna,igazából a szülők házassága csupán azon fog bukni,hogy nem beszélik meg a gondjaikat.


2014. jan. 10. 11:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezõ, nem kell ebbõl nagy problémát csinálni!Annyi éves házasok vagyunk mi is,mint a szüleid.Ilyenkor már az ember egy házasságban jobban megengedi a vitát egymás között.Talán mert unatkozunk néha, és akkor egymást cseszegetjük.Legnagyobb baj,hogy a szüleid elmondják neked, hiszen biztos vagyok benne, hogy néhány óra és már el is felejtik,hogy mi történt.Mi ha összekapunk soha nem kapom a telefont és mondom a magamét a gyerekeimnek, mert tudom,hogy kibékülünk, csak egy kis idõre van szükség.Ez szerintem a szüleid részérõl egy felhivás is lehet, hogy törödjetek velünk többet.Valami hiányuk lehet, ha tévedtem bocsi.
2014. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

31-es

Sajnos nincs igazad,ez nem a sima öregkori morgolódás.Akkor lenne kedves megnyilvánulása is anyámnak néha.

De nincs,és nem felejti el amin veszekszik,morgolódik,hónapokig rágódik egy-egy valamin,aminek alapja sincs.Volt már hogy pszihológushoz is kértem neki időpontot,de nem hajlandó elmenni,pedig fizettem volna.

2014. jan. 13. 08:32
 33/35 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Már írtam hozzád, nem tudom mit lehetne tenni, az én gondom is továbbra fent áll ezzel kapcsolatban, amit tettem és talán némileg segített az az volt, hogy szóltam nekik, külön-külön, ha még egyszer nekem pocskondiázzák a másikat, akkor többet nem vagyok hajlandó szóba állni velük, mert nem az én feladatom hallgatni ezt!

Ideig óráig értik, ismételgetem magam!

2014. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Nálam egy hete működik,hogy ha belekezd,akkor leteszem a telefont,illetve hétvégén voltam náluk,anyám rákezdett,köszöntem,eljöttem.

Telefonok után csörgött ujból,és hajlandó volt egyébről beszélni.

Megmndtam,hogy ha illemkapcsolatnál többet akar,akkor befejezi.

Most drasztikus vagyok,de néha muszáj.

2014. jan. 14. 13:10
 35/35 anonim ***** válasza:

Anyósom és apósom is állandóan nekünk panaszkodnak egymásról egymás háta mögött.

Ha összevesznek, akkor rögtön ugrania kell a páromnak, hogy békítsen (felhívják.)

Volt hogy éjjel indult haza, holott másnap dolgoznia kellett volna.


De az volt a hab a tortán, amikor a kislányunk halála után pár nappal ugyanúgy folytatták. Semmi tisztelettel nem voltak ránk.


Én úgy gondolom, hogy számomra a gyerekem boldogsága a legfontosabb, és nem fogom terhelni a saját privát dolgaimmal. főleg, ha az apjával kapcsolatos. Minek keserítsem el?

2014. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!