Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 eves letemre miert ilyen...

18 eves letemre miert ilyen meg mindig anyam?

Figyelt kérdés
idaig is mindig korlatozott mindenben,de de biztos benne,hogy lassan idovel elmulik,de nem :S amikor a barataimmal elmegyek mindig max 2es fel orara enged el,masok meg igaz csak poenbol azzal szekalnak,hogy lovik a pizsit...erettsegi elott allok,nekem nem is olyan fontos a nagyon jo erettsegi,mivel okj-t szeretnek elvegezni...az osztalyunkbol mindenki marcius korul kezd el tanulni,de engem december eleje ota ugymond kinoz,mert nem erti meg,hogy eleve nem szin otosre megyek,es senki nem tanult meg...ami a legjobban bant,hogy a 2es fel eves kapcsolatomba is beleszol abba,hogy nem aludhatok ebben a honapban a szerelmemnel,mert nem tanulok az erettsegire,es elvarna,hogy a napi 8 tanora utan delutan 4tol meg alljak neki...tudom,hosszura sikeredett,de en ez mar nem birom,foleg mert mas velem egykoruval negyed ennyit nem anyaskodnak mar...varom a tenyleg hasznos hosszaszolasokat ;(
2014. jan. 13. 18:16
 1/7 A kérdező kommentje:
18/f
2014. jan. 13. 18:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert csak jogilag vagy nagykorú anyád szemébe az a kicsi gyerek vagy aki voltál iskolás korodban.
2014. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint apa nincs is közelben ?
2014. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos tudom,es ezen szeretnek vhigy valtoztatni :( de,egyutt elnek a szuleim,de apam a penzhozó szerrpet tolti csak be,gyakorlatilag a nevelesembe soha nem kapcsolodott be fokepp,mert reggel megy,es este jon haza
2014. jan. 13. 18:25
 5/7 Kicsikacsusz válasza:
100%
A legtöbb szülő szerintem azért szekálja a tanulással a gyerekét mert abban látja a jobb élet reményét,mármint a tanulásban és a továbbtanulásban. Minél többet tanulsz = annál több pénzed lesz ( persze ez nem garancia a mai világban semmire ). Illetve szerintem anyukád lemaradt abban a korban amikor még 14 éves voltál de ezzel is csak túlzottan védeni akar csak ez számodra terhes. Szerintem beszélgess el vele nyugodtan ( a harag még nem vezetett semmire sem ) lehet többször el kell neki magyarázni de erőltesd rá a saját akaratodat. Felnőtt, élni akaró férfi vagy aki már eldöntötte mit szeretne, tisztában vagy a képességeivel. Nem most kell egy felnőttet nevelni amikor a bot már nem hajlik hanem törik, ha mindent jól csinált nem lesz baj.:)
2014. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó :)
2014. jan. 13. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert csak papíron vagy felnőtt, valójában viszont nem. Ha az lennél, tudnád mi a dolgod, és nem kellene noszogatni, hogy tanulj.
2014. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!