Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért megy fel anyám agyvize...

Miért megy fel anyám agyvize ha felveszek otthon ruhát?

Figyelt kérdés

2 hete vettem egy sima leggingset, semmi extra, egyik nap az volt rajtam amikor itt volt a barátom (egyébként leginkább bugyiban meg felsőben szeretek itthon téblábolni). Anyám most rákezdett, hogy ne vegyem fel, ha itthon vagyok, kérdezem hogy miért? Erre elkezd ordibálni, hogy "azért mert azt mondtam, nem lehetsz ilyen igénytelen disznó". Megkérdeztem újra, hogy miért, mi baja lesz ugyan a nadrágnak ha itthonra is felveszem, nem csak az utcára? Elkezd csapkodni, hogy jól van ő leszarja, majd a pasim fizet nekem amit akar. Mi van????


De mindig ezt csinálja, ő utcai ruhában van itthon, de ha én bugyiban vagyok, akkor miért nem öltözök fel? Ha meg felöltözök akkor meg megyek valahova vagy minek öltözök fel?


Érti ezt valaki?


19/L


2014. jan. 17. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelműnek tűnik. Neked hogy hogy nem?


Nyilván ő vette vagy te, de az ő pénzéből, nem?

Nincs pénze (vagy csak nem akar neked adni) újra, és nem akarja, hogy otthon használd (el), ha már utcára szánta.

Kész. Ennyi.

2014. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg magánèleti problèmája van,vagy nincs pasija,ès kicsit fèltèkeny,h neked meg van...
2014. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen, a születésnapomra kaptam pénzt, abból vettem. De akkor most dugjam el a szekrénybe és csak ünnepnapokon vegyem fel az összes ruhámat? :) Azért vettem hogy hordjam, nem azért hogy raktározzam.


Egyébként most mondta (gondolom mérgében), hogy költözzek el, ő nem akar többé látni. Most jött haza apám, erre rohan hozzá, hogy nem tudnak elmenni nyaralni, mert én elköltözök és nem lesz aki vigyázzon a kistesómra... Hát ezen csak röhögni tudok...

2014. jan. 17. 14:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen piszlicsáré marhaságon balhézni, hihetetlen. Ha ilyenek, szerintem jobb a békesség, húzz fel egy melegítőt vagy hasonló nem utcai szerelést, legyen neki gyereknap. Okos enged... Amúgy ilyen körülmények között amint lehetséges, tényleg elköltöznék.
2014. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A logikáját én sem értem, de én se igazán hordok itthon utcai ruhát. Értem azt, az itthoni cuccom is lehet akár utcai, mert normális szabadidőben, vagy cicanadrágban vagyok és egy felsőben, de azért mégsem farmer, rendes felső, rendes pulcsi, amit felvennék ha megyek valahova. Nekem ez egyszerűen egy megszokás, erre neveltek. Ha hazaérek átöltözök.

Ellenben egy leggingsből mit kell akkora ügyet csinálni? Kb. 1000 forint, nem egy nagy érték és miben legyen otthon az ember, ha nem ilyen kényelmes cuccban?

Kérdezd meg tőle, hogy mit vegyél fel szerinte, ha semmi ne jó?

2014. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Otthonra én sem kinti ruhát veszek fel. Van itthoni ruhám, melegítő, meg olyan pólók, amiket kint nem mutogatnék. Azért nem akarja, mert otthon azért könnyebben piszkolódik, kopik a ruha. Takarítani nem lehet benne, mert vigyázni kell rá, nem térdelehtsz benne a földön, mert kikopik a térde. Ha abban eszel, kajafoltos lehet. (Legalábbis ha tv-t nézel valószínűleg nem figyelsz annyira az evésre, és könnyebben összefoltozod a szép ruhát...)

Viszton nem értem, hogy miért problémázik, ha ő is utcai ruhában van...

2014. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyet értek. Ennyire nehéz kimondani, hogy "Azért nem szeretném, hogy mert a nyaralásunkra kell a pénz, én ruhára több pénzt nem akarok neked adni, ha elhordod."?
2014. jan. 17. 14:18
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

Egy 19 éves nagy laklinak jó esetben már nem kell a szájába rágni, érti anélkül is. Te nem. Valószínűleg anyukád ezért IS frusztrált.

Menj, dolgozz egy kicsit, hogy felfogd végre a pénz értékét! Ideje lenne!

2014. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülyeség, ha valaki a felnőtt gyerekének úgy "érvel", hogy "azért, mert azt mondtam".

De amúgy itthon én is inkább elnyűtt, régi cuccokban vagyok, ami az utcára már nem jó. Új holmit nem vennék fel csak úgy itthonra, legfeljebb miután megvettem, egyszer összepróbálom itthon a többi utcai ruhámmal, hogy mivel illik össze.

2014. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8#

Hát kikérem magamnak, hogy "laklinak" nevezz, meg honnan veszed hogy nem dolgozok??? Ha nem írom oda, akkor már ócsárolni kell a másikat?


Egyébként, mindettől függetlenül anyámnak sem azzal kéne startolnia, hogy elkezd ordítani meg csapkodni, amikor én normálisan megkérdeztem. De még fel sem vettem, meg nem is akartam felvenni, de ő már kijelenti, hogy azt fel ne vegyem...

2014. jan. 17. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!