Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám azt hiszi, pszichopat...

Az anyám azt hiszi, pszichopata vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kertünkben volt egy akácfa, ami miatt az egész kertet telenötte... egy 5x3 négyzetméteres területet telenötte az akác, a fák megnöttek kb 2 méterre... engem már nagyon idegesített, fogtam a baltát, és mindet kivágtam, közben kiabáltam nekik hogy "most mind meghaltok, megtanuljátok hogy ide nem jöttök többet", stb. Térdeltem a földön, mondtam a fának hogy "háháháháhááá, most meghalsz", és egy utolsó csapással elintéztem. Mikor hátranéztem, észrevettem hogy ott áll anyám a hátam mögött. Azóta kerül, sosem jön hozzám túl közel, nem nagyon szól hozzám, ha odamegyek hogy mondjak valamit, akkor egy lépést hátrál. Szerintetek jogos? :/

2014. jan. 14. 09:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég ijesztő lehetett végignézni, ahogy egy komplett horrort adsz elő a fákkal.

Persze te tudod, hogy csak játék volt, ám erről feltétlenül tájékoztatni kellene édesanyádat is :)

Beszélj vele.

2014. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád helyében én felöltöztem volna, és azonnal vittelek volna a dokihoz:D
2014. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Érzel bűntudatot ha megbántasz valakit?

Tudod mit jelent a szeretet szó vagy érzed is azt?

Érdekel más emberek érzései?

Rá tudsz beszélni másokat dolgokra, hogy az aztán a te javadra váljon?

Át tudsz gázolni másokon minden érzelem nélkül?


Ha nem tudod a helyes válaszokat ,jó úton jársz ,hogy pszichopata legyél.

2014. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichopata tagadja, hogy ő az lenne, sosem ismeri be.
2014. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem tényleg pszichopata vagy, én elvitetnélek anyukád helyében.
2014. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
52%

Szerintem nagyon jó arc gyerek lehetsz! :D

Mi k*urva jól kijönnénk egymással.

Ha anyukád nem veszi a lapot, akkor vagy túlságosan be van savanyodva, vagy pszichológiai problémái vannak.


Ha az alatt az X év alatt (ahány éves vagy) nem ismert meg annyira,h tudja, semmi bajod, az nagyon gáz. Nem lehet valami mély a családi kapcsolatotok. :(


24/f

2014. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

egy az egy dolog hogy elviccelted az egészet(de fölösleges volt a kiabálás)

kettő fölösleges volt az összes fát kivágni most kaptál egy kopár árnyék nélküli kertet a nyárra hurrá:P

és még ha vicc volt is milyen épeszű ember mond ilyeneket miközben kivág egy fát,lehet hogy nem vagy pszichopata de hogy normális sem és hogy van benned egy csipetnyi rejtett agresszió az is tuti

2014. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Te kész vagy, ember:DDDDDD De azért meghagyhattál volna párat a nyárra, de tényleg. Kérdezd meg anyukádtól, hogy tényleg ezt hiszi?
2014. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

Vizuális típus vagyok, előttem van a jelenet :)


Ne foglalkozz azzal, aki szerint lehet hogy tényleg beteg vagy, azért mondják csak, mert még nem láttak elszaporodott akácost :)


Beszélj anyuddal. Ha az én fiam lennél, szerintem ott röhögtem volna mögötted. Ez nem olyan tragikus, mint inkább vicces. :)

2014. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Hat szerintem rohadtul nem vagy szazas! Duhot ereztel egy cselekvokeptelen fa miatt!


Ez nekem egyaltalan nem vicces. Gondolom Anyudnak sem.

2014. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!