Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám miért...

Szerintetek anyám miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalakon ismerkedik,jó lenne végre boldog lenne,örülnék neki nagyon.

Van egy pasi egy ideje,akivel beszél,de ő másik országban él.

Egy nap véletlen megláttam a beszélgetését,mert a gyerek más oldalt nyitott meg.

Hát nekem hazudik nagyon. Nem tudom egy pasit hogy lehet pár nap után Édesemnek hívni,meg miért kell úgy magát beállítani,mint aki jómúdú és pénzes,közben meg alig él meg,adósságai vannak.

Mikor beszélgetünk és kérdezem állítja anyagi helyzetről nem beszéltek soha.

Akkor nincs pénze,de felhívja telon,nekem állítja nem hívta sose fel.

Oké,hogy jó,hogy van akivel beszélget,de miért is kell másnak kiadni magát. Ha személyesen találkoznak a pasi majd elmenekül,ha minden kiderül szerintem.


2014. jan. 21. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ezzel úgyse tudsz mire menni,majd belátja,hogy semmi értelme játszani azt,ami valójában távol áll..inkább szerencsétlen fickót sajnálom...na ezért nem is ismerkedem én már interneten,mert tele van szarrágókkal,és kamus libákkal :).
2014. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és nekem már az gyanús lenne,aki a pénzével RAJkodik interneten.Egyébként sem mérvadó az ismerkedésben,szóval édesanyádnak lenne min magyarázkodni,de ez persze legyen az ő dolga,és jobb ha kimaradsz belőle.
2014. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Álma karcsu pálma, lombjára döl a fény

Áll csendesen magában a déli nap ölén.

2014. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek már csak ilyenek. Többnyire szereti magukat annak beállítani, amilyen szeretnének lenni.
2014. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert tisztában van azzal, hogy egy csóró, adósságokban úszó nőnek nincs akkora keletje, mint egy rendezett anyagi háttérrel bírónak. Sokan csinálják azt, hogy jobb partinak állítják be magukat, mint amilyenek, mert olyan emberrel ők maguk sem ismerkednének, mint saját maguk, hanem jobbat akarnak. Annyi eszük azonban nincs, hogy belássák: azért a másik sem hülye, hogy majd beleszerelmesedik a hazugságokba, akkor meg már úgyis mindegy alapon meg elfelejti, hogy az egész "kapcsolat" egy nagy kamufelhőn alapul. Itt majd úgyis a személyes találkozás visz mindent, és hoppon maradnak, lerázzák őket stb. Akkor meg majd jön az értetlenkedés, meg szemét pénzéhes stb. pedig hát igaza van annak, akit átvertek. Addig ne aggódj, amíg csak a neten éli a világát, lehet, hogy neki is leesne az álla, ha személyesen is megismerkedhetne a másik féllel.
2014. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!