Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Páromat lopással vádolják a...

Páromat lopással vádolják a munkahelyén ezért kirúgták és feljelentették. Mi lesz most így a babával?

Figyelt kérdés
Három hónapos terhes vagyok és fogalmam sincs, hogy mi lesz. Nem elég, hogy a páromat elküldték a munkahelyéről még akár börtönbe is kerülhet. Ügyvédre nincs pénzünk és most még a baba is jön. Hogyan lehet ezt átvészelni?
2014. jan. 21. 16:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
87%
most nem azért... de ha ügyvédre nincs pénz, akkor babára hogy lesz?
2014. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
86%
Telítettek a büntetés-végrehajtási intézetek, ilyen összegért akkor sem fogják végrehajtandó szabadságvesztésre ítélni, ha bűnösnek találják, persze ha nem visszaeső, inkább felfüggesztettet fog kapni és a munkáltató a polgári jogi igényeként érvényesítheti az ellopott dolgok értékét. Ha nem találja bűnösnek a bíróság, a munkáltató ugyan úgy kérheti a megtérítést vétkes károkozás miatt.
2014. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Az ő felelőssége volt az állvány, miért nem bírta elvinni?

Sántít a sztori is, 2 tonna állványt nem lehet csak úgy hirtelen lelopni. A másik hogy az állványpakolásnak iszonyat nagy hangja van. Egy jól megrakott teherkocsin lévő állvány értéke 1 millió forint.


"Van egy ismerősöm aki évekkel ezelőtt szintén ellopott egy ugyanilyen állványt"


Már itt is gyanús a dolog.

Olyan nincs viszi egy másik telepre, hazaugrik útközben és hirtelen eltűnik az állvány. Ennél gagyibb fedősztorit még nem hallottam. Hú de utálom az ilyen tolvajokat.


44F

2014. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudod, hogy mekkora volt az az állvány? Lehet, hogy már össze volt szerelve.

A szomszédomból egy ilyesmi állványt loptak el éjszaka és a tulaj sem hallott semmit.

2014. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%

Hogy mi lesz? Szepen elmesz dolgozni ahogy tobb millio no teszi

Terhesseg nem betegseg nyugodtan lehet dolgozni

Aztan ott a bolcsi szules utan lehet megint dolgozni az ugyvedre.

Nem ertem az ilyen noket

Miert nem tudjatok magatokat eltartani es a ferjed tamogatni ?

Miert kell azt kepzelni terhesseg es szules valami hu de nagy teljesitmeny es ottjon kell ulni jo par evig

2014. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Összeszerelve nem hiszem,h szállítják.Tehergépkocsiról lelopni nem egyszerű mutatvány,úgy h azzal gyorsan el is tudjanak menni....vagyis egy másikra kellett átpakolni ..alkalmi lopás,kétlem valaki arra sétált, jajj de jó lenne nekem,lekapta és hazasétált vele...
2014. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy ismerősöm aki évekkel ezelőtt szintén ellopott"


Szerencsétlen fogalmazás vagy elszólás? "szintén ellopott"

2014. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
78%
Három hónaposan még bőven dolgozhatsz utána meg jár a tgyás ha volt munkád azért abból megoldható.
2014. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
92%

Eleve, ha valaki fuvarban van, akkor miért megy haza?

Na meg egy állvány nem olyan, hogy csak úgy lekapja az ember egyedül, oda társak is kellenek, meg lehet egy targonca is. Na és hova rakták?

Lehet a párod sáros és átrakodtak valahol, hazaugrott inkognitónak, hogy lássák a szomszédok az autót, aztán előadta, hogy ellopták a cuccost.

Mi is acélszerkezetekkel dolgozunk és bizony egy-egy darabot van, hogy 2-3 ember fog.

2014. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
87%

Köszi 27-es! Ugyan ezt akartam írni,csak még végig futottam a válaszokon!:-)

Nekem ez úgy jön le,h.Te kedves kérdező pontosan tudod,mi lett azzal az állvánnyal...:-/ ,csak így h.Te "nem voltál otthon" nem keveredsz bele a mondókába,ha éppen kihallgatnának.

Babát vársz,elhiszem,h.jól jön a pénz,de van más lehetőség is a pénzhezjutáshoz!


Ha nincs igazam,akkor a legmélyebben kérek elnézést Tőled!!!

Akkor ne haragudj! Remélem nincs igazam! :-S

2014. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!