Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fogamzásgátlót szedek és anya...

Fogamzásgátlót szedek és anya lehet, hogy megtalálta. Szóba neki, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Ma felhívtam, hogy kéne valami az asztalomról, hozza be a suliba. Nem találta és átnézettem vele a fiókokat is. De ott volt a gyógyszerem is és elég valószínű, hogy megtalálta. Amikor hazajöttem, fura volt, kérdezte, hogy hol voltam eddig, nem kell mindig a barátoméknál lennünk, jöhetünk hozzánk is és örülne, ha néha itthon is lennék, nem csak máshol.

2014. jan. 22. 19:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
a szexhez már nagy vagy, de hogy erről beszélj az anyáddal, még gyerek vagy? hogy van ez?
2014. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező, fogadj meg egy jó tanácsot, nagyon fiatal vagy még a fogamzásgátlóhoz. Ebben a korban a szervezetedben nagyon sok változás megy végbe, főként hormonálisan, és ha folyamatosan hormonokkal mérgezed a szervezetedet, akkor abból később baj lehet. Én 17 évesen kezdtem szedni (SAJNOS), és most vagyok 20 éves. Egy fibroadenoma (jóindulatú daganat) alakult ki a mellemben, aminek nem tudni, hogy pontosan mi az okozója, de annyi biztos, hogy hormonális okai vannak. Örülök, hogy odafigyelsz, és bízod a véletlenre a teherbeesés lehetőségét, mint ma sokan, de a saját érdekedben mondom, hogy a fogamzásgátló szedését hagyd most, majd ha kicsit idősebb lettél. Engem egyébként másfél hete műtöttek, és vették ki a daganatot, ami gyorsan nőtt, és az orvos nem javasolta a fogamzásgátló szedését...
2014. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem valami jött-ment sztk-s orvosnál voltam, hanem jó hírű magándokinál. Szóval nem "csak úgy" felírt valamit és kész.

Nekem és a barátomnak így jobb és nem kell pro és kontra vélemény a fogamzásgátlóról.


# 21

Nem értem, miért kéne erről anyával beszélnem? Nem hiszem, hogy túl sok köze lenne a szexuális életemhez, én sem vagyok kíváncsi a ő magánéletére.

2014. jan. 23. 20:49
 24/26 anonim ***** válasza:
46%

Már hogyne lenne hozzá köze, hisz ő felel érted!


Ahhoz nincs, hogy hogyan milyen pózban, napi-heti hányszor és hol csinálod, de ahhoz van, hogy csinálod-e és hogyan védekezel.


Addig, amíg nem tudsz felelősséget vállalni magadért, és egy esetleges terhesség esetén se tudod se megtartani, se elvetetni a szüleid tudta nélkül, KÖZE VAN HOZZÁ!

2014. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Úristen kérdező nem vagy kispályás...


"Nem valami jött-ment sztk-s orvosnál voltam, hanem jó hírű magándokinál."


Kell még komolyodnod (érned), hogy normálisan tudj gondolkodni!


És igen anyukádnak VAN köze hozzá! Csak Te hiszed, hogy már felnőttél, de ahogy írsz egyre inkább látszik, hogy csak egy lázadó kamasz vagy.

2014. jan. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Amíg egy esetleges becsúszott gyerekről anyukádnak kell gondoskodni, illetve neki kellene aláírni abortusz papírodat addig bőven van köze hozzá.
2014. jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!