Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Féltem a fiamat a motortól!...

Féltem a fiamat a motortól! De nem tudok rá hatni! Mit tegyék még?

Figyelt kérdés

Már nagyon kicsi kora óta érdeklik az autók,motorok.A mesék helyett is állandóan a forma1-t nézte és már akkor tudtam,hogy ha majd felnőtt lesz ez lesz a szenvedélye.Ő már egyedül él így nem tudom,hogy mikor hol van.Félek mindennap,hogy lesz vele valami.A krosszmotort kint a mezőn meg külön pályán gyilkolja iszonyatos sebességgel.

Annyira könnyen eshet baja,és ha így folytatja egyszer úgy is lesz valami....

Azt mondja mindig,hogy "anya,tudok vigyázni magamra".

22 éves!

Törődjek bele?


2014. jan. 23. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Törődj. Autóval, biciklivel, gyalogosan is ugyan olyan eséllyel érheti baj.
2014. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is hagyd, bár én is ellenzem a magam nevében, de ha valaki szereti akkor had csinálja :)

Valószínűleg ő is tisztában van vele mik a veszélyei és 22 évesen valóban nem gyerek már.

2014. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Én is ettől rettegek, hogy a fiam motorozni fog. Rossz emlék és fűződik hozzá, de eltiltani nem lehet, csak beletörődni. Sajnos, az anyák sorsa az aggódás.
2014. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Anyám megesketett gyerekkoromban, hogy sosem fogok motorozni. Ha valaki ezt szereti, akkor ez nem tartja vissza. Viszont általában eljön az idő, amikor az ember visszavesz a lendületből. Én akkor tettem le a motort, mikor terhes lettem, és tudtam, hogy felelőségből talán sosem ülök rá vissza. Szegény anyám sokszor idegeskedett, féltett, és megmondom őszintén, ugyanígy félteném a fiamat, ha előállna egy ilyen gondolattal. De max elfogadni tudod, sajnos.
2014. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Mért akarod még jobban ráhozni azt,ami nélküled is megtörténhet vele.A bizalomról még nem hallottál?
2014. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
motor nélkül lehet élni csak nem érdemes
2014. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Motorral meg könnyű meghalni csak nem érdemes, mert azt hiszed, hogy vagány vagy mert motorozol? :D
2014. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező "Törődjek bele?"

Mivel más választásod nemigen van egy 22 éves fiatal felnőtt esetében, ezt tudom javasolni.

2014. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7es te meg ezzel a válasszal azt hiszed vagány vagy?nem a vagánykodás miatt motorozik az ember hanem azért mert jó,,ahol én motorozok ott amúgy sem lát senki csak az őzek, nyulak,fácánok.azokkal az emberekkel baj van akik csak azért csinálnak dolgokat mert azt hiszik hogy vagány dolog
2014. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nezd, a fiad, mindig aggodni fogsz erte,akarhany eves es ez igy helyes. En megis azt mondom,bizz benne. Szereti a motorozast,vigyazni fog magara. Kerd meg,hogy viseljen motoros ruhat,vedofelszerelest es engedd el. A baj mindenkit erhet,gyalogost,motorost,autost,biciklist. Nyugodj meg,halas lesz erte!
2014. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!