Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy szüleim...

Mit tegyek, hogy szüleim elfogadjanak és a velem járó gondokat is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

16 éves lány vagyok.

Egész kicsi korom óta szeretem az állatokat, anyukám vitt be a világukba, megtnította, hogy semmitől se féljek. Azóta minden gyíkot békát megfogok :D főleg a kutyák csodálatos világa varázsolt el :)

A családom is állatbarát, de kicsit se annyira mint én... én vagyok az úgymond fekete bárány... jelenleg van 4 kutyusom, 1 cicám, 2 patkányom, 1nyuszim, 1 degum, 1 tengeri malacom meg 1 görire vigyázok.

Kutyáim kivételével mind bent vannak. Amennyire csak tudok rendet tartok, minden nap takarítok!

Általános suliba, sose voltam népszerű csak a szürke egér. Nem is kartam nagy hírnevet, csak néha jó lett volna beszélgetni :)

Azt hiszen ez is rásegített az állatokhoz való szoros kapcsolatomra. Az új suliba sokan kedvelnek, rengeteget változtam mégis hű maradtam magamhoz. Bármi gindom van sose mondom el senkinek, főleg nem a szüleimnek. Van nekik elég gondjuk nélkülem is, nem akarom magammal terhelni őket. Ilyebkor az állataimhoz 'menekülök' (ez kicsit fanatikusan hangzott tudom :D)

Mindig megoldom az állataim etetését, igyekszek a leg parktikusabban olcsóbban. Szüleimtòl sose kérek pénzt rájuk. Azaz apától néha kutya eledelre. Anyumtól nem is merek. Ő utálja a legtöbb állatomat sajnos. Ez nekem nagyon rossz de ez van. Nem szereti, hogy vannak. Sose cigiztem, ki se próbáltam, droghoz se nyúlnék soha berugva se voltan. Szerinten nem ettől leszek 'nagymenő' Ezért is szeretném ha kicsit megbecsülnék az állataimat, ha ők nem lennének nem tudom hol lennék...

Szeretném a kutyáimat is behozni, régen bent lehettek.. Csak estére szeretném... Ha nem vagyok itthon kennelbe lennénk míg aza nem jövök és foglalkozni tudok velük. Most kint vannak kennelbe. Csak az én szobámba lehetnének. Ennek nagyon örülnék. Más gyerek drága játékokat, PC-t stb. kér. Én csak azt, hogy velem legyenek este bent. De nem engedik... Arra is gondoltam, hogy valahogyan szerzek pénzt és fizetek azért, hogy bent lehessenek. Felraktam hirdetni pár dolgomat, de semmi siker. Dolgozni mit tudnék 16 évesen? A diákmunka a kereset 85%-át elveszi... semmire nem mennék vele...

Én nem azzal okozok gondot szüleimnek, hogy rosszul tanulok, sokat bulizok, drogozok, iszok, vagy rossz dolgokat csinálok, hanem azzal, hogy állataim vannak...

Hogyan javíthatok ezen, mert tudom..nevetségesen hangzik de nekem ez nagyon rosszul esik..:/

bocsi, hogy ilyen sokat írtam és hogy ilyen szánalmas vagyok, de már nem tudok mit tenni..

(bocsi a helyesírási hibákért, de telefonról írtam)

köszi :)


2014. jan. 24. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon "lájkolom" a hozzáállásodat! Ezek alapvetően kicsi, "szobakutyák", tehát nem büdösek (havi fürdés, esőben lábtörlés, törölközés, stb.) Ha nagy a szoba, a kutyák jóban vannak, hidegben bent a helyük. (Kicsik, közelebb vannak a talajhoz, hamarabb megfáznak, felfáznak.)

Kedves kérdező, remélem ha lesz gyerekem ilyen lesz, mint te! :) Hajrá!

(Diákmunkával meg egész jól lehet keresni, de inkább tanulj és foglalkozz az állatokkal, ha megteheted.)

2014. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mopszot és shi-tzu-t nem szabad kint hagyni éjszakára, főleg ilyen hidegben O.o


Az én nápolyi masztiffom is bent alszik télen (az első két hozzászóló bizonyára jól felháborodna ezen), nemhogy a te kicsi kutyusaidnak kint kell aludni... O.o

2014. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!