Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apukám a legjobb barátom,...

Az apukám a legjobb barátom, ez normális? 19/L

Figyelt kérdés

van legjobbarátnőm, bulizós társaság, haverok innen onnan, a suliba se vagyok magányos egyáltalán.

de ha valami igazán fontos dologról kell beszélnem valakivel, vagy segítség kell, mindig apukámhoz fordulok. mindent elmondok neki meg tudok beszélni vele mindent. én nagyon örülök hogy ez így van, de a barátnőim szerint ez nem normális, hogy ilyen a viszonyom apával. általában mi a véleményetek erről?


2013. szept. 26. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy jó apa lehet! Sok lánynak sőt sok fiúnak is vannak problémái az apjával. Nem feltétlen nyílt konfliktusok, szerintem nincs benne semmi rossz. A barátnőidnek nyilván másabb apjuk van. Remélem ha nekem lesz lányom én is jól kijövök majd vele és velem is meg mer majd beszélni szinte bármit.
2013. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki, hogy ilyen apukád van. Én is ilyen szülő szeretnék lenni. 26N
2013. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőidnek valószínűleg nincsenek jófej szülei. Örülj apukádnak, és legyél erre nagyon büszke :) :)
2013. szept. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális! Csak sajnos kevés az olyan szülő akivel ilyen lehet a gyerek kapcsolata, és a legtöbb szülő állandó rohanásban van. Nagyon szerencsés vagy, becsüld meg apukádat! :)
2013. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Büszke lehetsz apukádra, és ő is rád! :)

Ez nem hogy normális, de optimális helyzet. Persze akkor, ha nem megy annak rovására, hogy rövidesen önállósítsd magad a szüleidtől, de nincs annál jobb, mint hogy bármiben számíthatsz a szüleidre/apukádra.

2013. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baráti kapcsolat hanem egy normális szülő-gyerek kapcsolat, szerintem örülj neki, én pl.: nem mindig jövök ki vele jól.(mármint az én apámmal).
2013. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az "apukám a legjobb barátom" megfogalmazás nem tetszik, mert ez szerintem nem is igaz.

NEm ő a legjobb barátod, egyszerűen csak egy fantasztikus szülő, akihez bármivel fordulhatsz és szívesen megosztod vele örömöd és bánatod.

Jól írta az előttem szóló, ez lenne a normális szülő-gyermek kapcsolat.


A barátaidnak sincs igaza, ha szó szerint értették a dolgot, mert tök jó, hogy ilyen viszonyod van az apukáddal, nincs ebben semmi nem normális.


Viszont ettől függetlenül szerintem nem a legjobb barátod, egyszerűen csak az apád, aki odafigyel rád.

2013. szept. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen a kapcsolatom anyámmal is meg apámmal is. Szerintem normális. Sőt ez kellene, hogy legyen a legnormálisabb.
2013. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én már 3 éve nem lakom otthon, de még mindig a szüleimhez fordulok bármivel kapcsolatban, mert tudom hogy értelmesek, jót akarnak nekem és nem ítélkeznek hanem megértenek mellém állnak, vagy "útba igazítanak" ha kell. Véleményem szerint nagyon is normális és te is büszke lehetsz Apukádra, ez lenne a természetes szülő-gyerek kapcsolat.
2013. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben örülnék neki, ha ilyen apukám lenne! :)
2013. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!