Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A történet a következő, a...

A történet a következő, a kedvesemnek (ELVÁLT ) van egy 9 és fél éves lánya, hétvégeken, idönként hét közben is eggyüt vannak, fürdenek és eggyüt alszanak, a kislány sir az apukája után amikor elválnak. Szerintetek normális ez a kötödés?

Figyelt kérdés
és ez mennyire befolyásolná a kezdödő kapcsolatunkat a kedvesemmel?, ugyanis nem érzem jol magam amikor ki kel költözzek a háloszobábol, vagy én vagyok egoista? Mi lenne a megoldás? Hogy mindenkinek elfogadhato legyen.

#kapcsolat #APA LANYA
2014. febr. 9. 11:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Egyébként mi is az, hogy normális?


Normális az, amit a többség annak gondol? Kopernikuszt sem feltétlen tartották normálisnak, mikor előállt azzal, hogy a Föld a Nap körül kering. Oszt mégis...


Én azt mondom mindenki a saját elképzelései szerint éljen. Ha nem csinál semmi törvénybeütközőt, nem árt másoknak és jól érzi magát, akkor az teljesen rendben van. Ha nem, akkor meg nem jó, akkor változtasson. Ennyi.


Ez csak azért jutott eszembe, hogy most nehogy megint elkezdődjön a vita a meztelenségről...


Kérdező, ha téged ez zavar, akkor nyilván nem jó Neked ez a helyzet, beszéld meg a pároddal a dolgot. Szerintem erre biztosan találtok jó megoldást. Ha nem tudjátok közelíteni az álláspontokat, akkor nyilvánvalóan nem lesz gyümölcsöző kapcsolat. Akkor bele kell törődni, hogy mások vagytok, mások az igények. Mivel új a kapcsolat, gondolom fiatal is vagy, sok veszteni valótok nincsen, nem kell feltétlenül megalkudni a kényelmetlen helyzettel.

2014. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem kellett volna lepontozni, mert en sajat tapasztalatom miatt gyanakodtam furcsa kotodesre... nem csak ugy alaptalanul, filmekbol emlekezve. Sajnos!!!
2014. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%
Persze ettol meg nem biztos hogy ugy van, de en meggyozodnek rola, a biztonsag kedveert.
2014. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az együtt alvás és az együtt fürdés az nem oké.A többivel nincs gond.
2014. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mármint az állandó együttalvás és a te kiküldésed a hálóból nem normális
2014. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!