Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy ténlyeg nem cigizek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Soha nem cigeztem. Most elköltöztünk kb. 1 éve, és egy olyan szekrényt kaptam, ami egy bagós mellett van. Az osztálytársaim, azzal szoktak szórakozni, hogy mindenkinek a cuccait, odateszik a bagóshoz

egy hete már az én cuccaim vannak ott. A t

tornazsákom, a kabátom, meg ilyenek. Múltkor

úgy mentem haza, hogy ilyen cigis-dohos

szagom volt amit anyám rögtön észrevett, és

begurult. Azóta ha hazamegyek vagy elindulok valahova mindig megszagol, múltkor

hazajöttem egy haveromtól, és amint beléptem a szobámba láttam, hogy anyu éppen keresi a cigit. Ha nem találja, akkor felkutatja az egész házat. Ha mondom neki, hogy soha nem is fogtam még cikit a kezembe akkor azt meg se hallja.

Hogy mondjam meg neki, vagy mit csináljak, hogy elhiggye?

PCgames5



2014. febr. 11. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nem cigizel,akkor ne bizonygasd, majd az anyud rájön magától is, hogy ártatlanul vádolt.Hadd keresgessen!
2014. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki hogy nagyon rosszul esik neked a vádaskodás, és hogy óriásit csalódtál benne.


Utána pedig tedd hozzá hogy ha cigiznél se lenne hozzá köze!

2014. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2014. febr. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!