Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nem bírom...

Łexiii kérdése:

Mit tegyek ha nem bírom elviselni apukám barátnőjét?

Figyelt kérdés
Nagyon apás vagyok, de 3 éve elváltak a szüleim. Apámnak egyből lett egy barátnője akit én ki nem állhatok(előtte is elég jól imsertem) messziről süt róla hogy csak apum pénzére hajt, és a mi családi vállalkozásunkról aztgondolja, hogy amjd egyzer az ő gyerekeié lesz és nem a miénk. Mondjuk ez különösebben nem érdekel, hanem azhogy amióta együtt vannak és szinte már nem is találkozok apával, ami engem nagyon bánt mert régen nagyon jó volt a kapcsolatunk.(pl: amikor hívom apát a nő veszi fel, és közli hogy most nem ér rá; amikor elakarok menni apávalpl:vásárolni, akkor a nő kitalál valamit apának hogy nehogy eltudjon velem jönni sehová, még véletlenül se.) És a következő pont ami miatt örökre meggyűlöltemaz az, hogy le*urvázta anyumat azegyik barátnőjének, amit persze utólag letagadott.....
2014. márc. 8. 11:00
1 2
 11/18 anonim válasza:
Hát, most fogsz felnőni. Ha okos vagy, még javadra is válik, most megtanulhatod, hogy az ember többnyire önközpontúan gondolkodik, és cselekszik. Úgy viselkedj, hogy mindenki érezze úgy, jó lesz neki valamiért, ha veled rendesen viselkedik. Hass a lelkükre!
2014. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3%

"már hogyne lenne köze a szülei kapcsolatához ... ő is része"


Van szülő-szülő kapcsolat meg gyerek szülő kapcsolat nem együtt van a kettő.

2014. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%

Nem miatta váltak el a szüleid, hanem apád miatt. Gondolom nem erőszakolta meg a nő. Hanem apád döntött úgy, hogy megcsalja anyádat.

Biztosan azért nem jöttök ki jól, mert utálod a nőt, mert rá akarod kenni az egész válást.

Apád meg felnőtt férfi, akkor találkozik veled, amikor akar.

2014. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#12 azt hívják családnak, ha együtt van a kettő
2014. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
néhány válaszolót komolyan nem értem. írta, hogy a nő intézi el, hogy kevésszer találkozzon az apukájával, hát akkor hogyne lenne mérges rá, főleg ha egy hárpia? én csak azt tudom tanácsolni, hogy beszélj apuddal...
2014. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne csak a nőt okold apádat is.Hiába ő veszi fel a telefont stb stb,ha apád eligazítaná már pedig fontos vagy neki akkor nem maradnának el a találkozások.Apád is ludas ebbe,nem is kicsit.Az sem biztos anyudat le..vázta.Mindig vannak car keverők.Te utálod és utálni is akarod,innen bármit mond tesz jó sosem lesz a szemedbe.El kell viselned apád választotta.
2014. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15%

"azt hívják családnak, ha együtt van a kettő"


Baromira nem igaz. Gyerekeknek szülők kapcsolatához semmi köze. Attól mert egy feleség, férj rossz társ még lehet jó anya, apa.

2014. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egek, néhány emberen majdnem nevettem egy jót. Ki az, akik a válaszadók közül átélte már ezt? Ki az, aki átélt egy válást és új szülőt? Na megmondom, itt minimum a többsége nem. Megmondjam milyen érzés? Rossz. Először is, fel kell dolgozni, hogy nem lehetsz az anyukáddal/apukáddal, aki eddig nevelt. Aztán még tűrj el egy van idegen nőt/férfit, aki megpróbál irányítani, miközben valószínűleg még azt sem tudja mit szeret a gyerek.

Egy új családban fontos, hogy az érkező személy megnyíljon a gyerek felé, és nem pedig ilyeneket csináljon. Igen, az apja is hibás, hiszem mégiscsak összefeküdt mással. A nő meg hibás, mert egy házasra mászott rá.

De könyörgöm, 13 éves volt. 13 évesen még csak annyit látott, hogy anyucit leváltotta egy másik nő. Na ná, hogy nem akarja elfogadni, egy anyát nem lehet pótolni sehogy.

És na ná, hogy nem fog vele jól kijönni, ha a nő ilyeneket tesz.

Akárhány éves, a gyereknek is van beleszólása a kapcsolatba, hiszen ő a gyereke az egyik félnek! A szülő megcsinálta, az ő felelőssége.

Nem érdekli, hogy a gyerek utálja? Hát akkor ne is csodálkozzon senki, hogy ha amint lesz munkája megy el otthonról.

2014. aug. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!