Te elengednéd a fiadat?

Figyelt kérdés
Hello! Képzeld el, hogy egy anyuka vagy. Képzeld el, hogy van egy 17 éves fiad. A tavaszi szünetben elengednéd, ha egy ismerősével szeretne találkozni akit a neten ismert meg és 200km-re lakik? Ha nem miért? (Érd- Hódmezővásárhely)

2014. márc. 17. 18:32
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
29%
Melyik város az?
2014. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Tizennégy-tizenöt éves koromtól egyedül jártam el egy tőlem száz kilométerre lévő faluba, a neten megismert akkori legjobb barátnőmhöz, vonattal, akivel nagyrészt a távolság miatt csak online tartottuk a kapcsolatot. Pesti átszállással, három órás utazási idővel. Persze minden szünetben találkoztunk, két-három napokra ott is maradtam, hétvégente is volt, hogy lementem hozzá, nyári szünetben akár három hétre is. A tizenhetedik szülinapom után nemsokkal már egy tőlem kétszáz kilométernyire, nyolcórás vonatozási időre lévő faluba mentem el egy barátnőmhöz, ugyanazon legjobb barátnőm kíséretében. Mindezt úgy, hogy lány vagyok.


A szüleim nem lesz.rtak, nagyon is aggódtak, de tudták, hogy felelősségteljes vagyok, és tudok magamra vigyázni. Emellett tudták, hogy bármi van azonnal telefonálok és a barátnőmben, az ő szüleiben is megbíztak.

2014. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
50%
#7 az egy dolog, hogy hova utazgat, az meg a másik, hogy kihez
2014. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
26%
Nem engedném el. És nem a távolság miatt, hanem hogy egy ismeretlen személyhez készül menni, akivel még soha nem találkozott. Azt tenném, amit előttem írtak.
2014. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
12. vagyok: És nem volt ez olyan régen, most közeledek a tizennyolcadik szülinapom felé.
2014. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
De a mivel messze lakik nehéz találkozni és ha nem enged el elég irreális indok hogy még sose láttam ezért nem.
2014. márc. 17. 19:03
 17/40 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem az a baj, hogy a neten megismert ismerőshöz mennél és anyukád nem ismeri őt. Én is aggódnék, olyan sok rosszat lehet hallani. Mostanában nagy divat a neten másnak kiadni magunkat.

Jó lenne tudni, hogy ő egy lány vagy fiú? Hány éves? Idősebb-e, mint te.

Én úgy engednélek el, hogy ha azért tudok róla valamit, ha meggyőződhetek valahogy arról, hogy tényleg az, akinek mondja magát.

2014. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Lányról van szó és egyidős velem de anyukám egyszerűen nemet mondd. Egyszer mondta indoknak hogy lehet hogy kamu ember hiába mondom hogy facebook on és instagram on rengeteg kép van róla , meg már küldött magáról képet nagyon gyereknek kezelnek itthon....
2014. márc. 17. 19:07
 19/40 anonim ***** válasza:
57%

Igaza van Anyukádnak. BÁRKI lehet az illető. Ezek szerint csak fotón láttad? Így egyre gázosabb a dolog.

Engem az győzne meg, ha az utazásodat megelőzően beszélnél vele Skype-on, kamerával, hogy én is lássam, ki is valójában.

2014. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
90%

"meg már küldött magáról képet nagyon gyereknek kezelnek itthon....

"


Ha neked az elég, hogy küldött képet, akkor valóban nagyon gyerek is vagy.

Nem azt mondom, hogy kamu a lány, de ha az lenne, akkor te sétálnál bele a csapdába gyanútlanul és gondolkozás nélkül.

2014. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!