Te elengednéd a fiadat?

Figyelt kérdés
Hello! Képzeld el, hogy egy anyuka vagy. Képzeld el, hogy van egy 17 éves fiad. A tavaszi szünetben elengednéd, ha egy ismerősével szeretne találkozni akit a neten ismert meg és 200km-re lakik? Ha nem miért? (Érd- Hódmezővásárhely)

2014. márc. 17. 18:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
A skype jó ötlet. És az is megnyugtathatná anyukádat, ha beszélhetne esetleg a lány szüleivel.
2014. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
De most a képpel mi a baj? Azon mit lehet kamuzni, meg egy csomó fotót láttam már róla. Ennyi képet nem lehet összeszedni.
2014. márc. 17. 19:18
 23/40 anonim ***** válasza:
72%

Szeva. En 29/F.

Figyu. Vasarhely nagyon troger hely. Tele van c*ganyokkal.

Ez egy kicsit olyan furcsa szitu. Megismerkedtel valakivel Vasarhelyen, es elakarsz menni hozza? Ott is alszol nala? Mit szoltak a szulei? Gondolom szex meg minden, szoval elcsavarta a csaj a fejed. Hat ez fura. En mondjuk nem mennek. Mert ha meg erted talalkoznatok mondjuk pesten mindketten es elmennetek bulizni. Na de mit csinalnal te Hodmezovasarhelyen? El nem tudod kepzelni hogy mennyire troger hely! Istennek se menj! Ez total halott otlet. Egyebkent elengednem a fiam, mert 17 evesen mar nem gyerek, de lebeszelnem rola mert az otlet nagyon gaz, vasarhely annal is gazabb es szex miatt nem eri meg 200km-t utazni. Meg most komolyan... Lemennel hozzajuk? Nem is ismered oket! Azt sem tudod hogy tisztak vagy milyenek... Es majd csak ugy azt momdjak a szulei hogy szeva idegen srac, gyere aludj a lanyunkkal! Szoval,megertem anyukadat hogy megved attol hogy beegj! Ahhhh, ez az otlet, hallod! Total cink az egesz!

2014. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon naiv vagy.

Miért nem beszéltetek telefonon vagy Skype-on?

2014. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Igazából nem érd és hódmezővásárhely azt csak írtam.
2014. márc. 17. 19:23
 26/40 anonim ***** válasza:

Hát akkor melyik város?!

Mondjuk én is a skypera szavazok, és egyáltalán nem mindegy, h a lány otthon mit mondott el a szüleinek, annak is ki kell derülnie. Vagy így, vagy sehogy, ha az én gyerekem lennél.

Amúgy meg teljes baromság az egész, tudod mikor fogsz 200km rendszeresen utazgatni, amikor közelebb is vannak helyes 17 éves lányok.

2014. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Úristen és én vagyok a gyerekes miközbe mindenki azt hiszi hogy csak meg akarom b*** meg keressek a közelbe egy jó csajt úgyis csak az fontos h helyes legyen:)))
2014. márc. 17. 19:35
 28/40 anonim ***** válasza:
A "meg akarod dugni" egyedül egy válaszban hangzott el, a "helyes" szintén, és biztos vagyok benne, hogy a "helyes" szó, nem azt jelenti itt, hogy csak a külseje szép, hanem úgy gondolta a válaszoló, aranyos, kedves, neked tetsző lány. Ez is csak 1 hozzászólásban szerepelt. AKkor miért is írod, hogy mindenki ezeket mondja?
2014. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Jó hagyjuk hülyeség volt ezt kiírni úgyse engednek el...
2014. márc. 17. 19:45
 30/40 anonim ***** válasza:

Húú, nagyon félelmetes hely ám a net, mindenkire legalább két perverz sorozatgyilkos vadászik ám. A legroszabb a faccse meg a gyik...

Komolyan nem hiszem el, hogy amúgy nyakra-fxszra jelölget meg bököd mindenki mindenkit minden létező fórumon, akkor egy elég értelmesnek tűnő kérdezőről miért kell feltételezni, hogy nem bír józan döntést hozni. Én továbbra is elengednélek. (1. voltam)

2014. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!