Te elengednéd a fiadat?

Figyelt kérdés
Hello! Képzeld el, hogy egy anyuka vagy. Képzeld el, hogy van egy 17 éves fiad. A tavaszi szünetben elengednéd, ha egy ismerősével szeretne találkozni akit a neten ismert meg és 200km-re lakik? Ha nem miért? (Érd- Hódmezővásárhely)

2014. márc. 17. 18:32
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Szeva,

23-as vagyok. Tovabbra is ugy gondolom, hogy elengednelek, mert miert ne, csak nem hiszem el, hogy nincs annyi eszed, hogy eszre vedd, hogy ez mekkora hülyeség! Te mondod, hogy itt mindenki gyerekes, dehat Te milyen vagy? A lanynak a szuleit sem ismered, egyaltalan honnan tudod, hogy a csaj meselt rolad a szuleinek? A masik pedig, hogy komolyan ugy gondolod, hogy a szulei megengedik, hogy egy idegen csavo ott aludjon a lanyukkal? Ez totalisan gyerekes dolog. Elhiszem, hogy mi gonosz emberek azt gondoljuk hogy meg akarod b*szni, de akkor mit akartok csinalni? Beszelgetni? Hallod haver, remelem elengednek, de kerlek meseld el, hogy milyen volt.

2014. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
nem, ha nagyon találkozni akarnának, akkor beszélnék az ismerős szüleivel és együtt megegyeznénk, hogy félúton találkozunk és onnan, ahogy alakul
2014. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
44%
ha a két várost nézzük Érd a troger..és nem Vásárhely.. Érd ugy ahogy van undorito, tele c.gányokkal, este már nem mernek kimenni az ismeröseim, riaszto nélkül, meg nem tudsz létezni..betörnek, lopnak..... Vásárhellyel, semmi, de semmi gond nincs. Élhetö, biztonságos.. az egyik legbiztonságosabb városok egyike...
2014. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, én 20 évet éltem Érden, a családom még mindig ott él, soha nem tapasztaltam az általad leírtakat.
2014. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Úgy ismeretlenül,hogy élőben még nem ismeri csak netről. Nem. Viszont felajánám,hogy egy semleges területen találkozzanak illetve telefonon skypon beszéljünk.
2014. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Engem 16 évesen engedtek el neten megismert barátnőhöz 100km-re.

A feltétel az volt, hogy megérkezéskor hívom őket és nyilvános helyen találkozunk, vonatra szálláskor pedig újabb telefon.


Szerintem próbálj alkudni és találkozzatok félúton egy nagyobb nyilvános helyen.

Mert tömegközlekedéssel és volánnal/mával még így is 3 órát töltenétek utazással.

Ha csak te mennél gondolom ott is aludnál náluk, mert a napod felét buszon/vonaton töltötted (és semmi idő nem maradna ismerkedésre). Szerintem ez nem tetszhet anyudnak.


18/l

2014. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Én 18 évesen Lengyelországba mentem neten összeszedett ismerősökhöz... szóval nem vagyok félős fajta de szerintem is hülye vagy, ha elindulnál, mielőtt még camon láttad volna!
2014. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Persze. Nagyapám 17 évesen már a fronton harcolt.
2014. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

ne akadékoskodj, hanem beszélj a lánnyal skypeon, ne mondd h nem lehet megoldani a dolgot, ma már minden laptopon van kamera, mikrofon.


én is megismertem nem olyan rég az ország másik feléről egy srácot, órákat beszélgettünk skypeon, hanggal, videóval, hamarosan találkozni fogunk, de ha csak a képeit láttam volna eddig, akkor tuti nem mentem volna bele a taliba. pedig már elég régen nagykorú vagyok, utaztam pont 17 évesen bp-ről balatonra egyedül, és átéltem pár húzós dolgot az elmúlt pár évben :)

2014. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
ha önálló vagy, akkor miért ne? én most vagyok 21, 17 évesen már én is összevissza utazgattam, hasonlóan hozzád. azt azért elárulom, velem is megtörtént már az ilyen távbarátságok során, hogy a jófej lány b*szott eljönni, én meg szívtam, hogy leutaztam 2-300 km-t oda-vissza a semmiért. bajod meg pont akkora esélyel lehet, mint otthon a városban. de arra azért felkészülhetsz, hogy ugrik egy 2-3ezer Ft-od, ha véletlenül te is úgy jársz, hogy meggondolja magát, és nem jön el, telefont meg direkt fel se veszi.
2014. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!