Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval az egész ott kezdődik, hogy a tesóm (5 év van köztünk) felkészítőre jár, hetente 1x, 1500 ft 1 nap az hogy foglalkoznak vele + az ebéd. Anyám elküldött a boltba, hogy váltsak fel pénzt, mert kell az apró a tesómnak (én vagyok az időssebb). Anyám mondta, hogy úgy váltsam fel a pénzt, hogy legyen benne 200ft is, mert az +ba kell a tesomnak. Kérdeztem mire, ilyen magyarázatot kaptam hogy "hát az ebéd meg minden". Aztán elment a boltba, mélyen elgondolkodtam magamban, és eszembe jutott, hogy az 1500 ft-ban benne van az ebéd is. Haza mentem, lelepleztem őket, és akkor kijött a gombolyag vége, hogy közben mennek a városba is, és kell neki kis pénz. Ha őszintén megmondják, én azért nem szólok semmit, mert hát énis voltam már a barátnőmmel városba, mikor pénzre volt szükségem. Anyám a fejemhez vágta, hogy mi az amit én nem kapok meg, és én mondtam, mert van egy kis apróság, ami miatt már hetek óta könyörgök, azt is csak most kapom meg, mert lelepleztem.

Meg máskor is már hazudtak nekem, ami nagyon rosszul esett! Nekem az őszinteség mindennél fontosabb! Én úgy döntöttem, hogy ezentúl nem szólok egy árva szót se, magamba tartok mindent, de azt tudom, hogy ha nekem egyszer gyerekeim lesznek, én ne ilyen legyek velük. Mit gondoltok? Talán tényleg én vagyok az aki mindig problémázik? Mi a véleményetek?

Neharagudjatok ha kicsit hosszú lett, köszönöm ha elolvastad!



2014. márc. 23. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

OMG 200,-ft miatt hisztizel, meg leleplezted őket? A 200 Ft-os összeesküvés! Nagyobb bajod sose legyen. Pár év múlva szerintem te is röhögni fogsz rajta, hogy ebből egyáltalán problémát csináltál.


nem kell mindent véresen komolyan venni, fontosságilag ez a dolog kb a köröm alatti piszokkal egyenértékű, ilyen miatt így magadba zuhanni ("Meg máskor is már hazudtak nekem, ami nagyon rosszul esett! Nekem az őszinteség mindennél fontosabb! Én úgy döntöttem, hogy ezentúl nem szólok egy árva szót se, magamba tartok mindent, de azt tudom, hogy ha nekem egyszer gyerekeim lesznek, én ne ilyen legyek velük"). Te nagyítod fel a problémát és ezzel csak a családod életét keseríted meg, nem lep meg ha nem mondank el dolgokat. Ennyi erővel azon is kiakadhatnál és hazugsággal vádolhatnád őket ha nem 10dkg párizsit hoznak hanem 11dkg-t. Amúgy 11-12 évesnek saccollak az írásod alapján.

2014. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se lehetsz több 12-nél..Meg mi az,hogy TE(a taknyos kiskölyök)számonkéri(!)a FELNŐTT ÉDESANYJÁT??! Eszednél vagy? Meg,hogy leleplezted őket....mér,mi vagy te,az FBI??! Anyám borogass,nem igaz,hogy ilyen ostoba vagy..A szöveg elején azt hittem,hogy csak megjátszod,de nem,te tényleg ilyen ostobánszki kölyök vagy..ne anyáddal szembe játsszál nyomozósdit,inkább azt nyomozgassad,hogy hol a matekkönyved,azt nyálazzad,ne anyádat idegesítsd!.
2014. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálatok csak ilyen vita van?Ha az én életemet élnéd egy percig sem bírnád elviselni.Az száz százalék ha ilyen apróságért hisztizel.Nekem több ezer dologért nem szóltak.A nővérema középpont és mindennki neki nyalja a seggét.
2014. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve,hogy éán voltama fekete bárány és most is.Soha semmit nem osztottak meg velem csak utólag.Még azt is utólag tudtam meg hogy terhes lett a nővérem.
2014. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!