Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 49 éves férfi miért él...

Egy 49 éves férfi miért él kettesben az édesanyjával? Nem kínos ez már kicsit?

Figyelt kérdés

Megiserkednék vele szívesen, mert szimpatikus, de amikor ezt megtudtam, kicsit elment a kedvem tőle, olyan érthetetlen ez számomra.

Számomra furcsa.


2014. márc. 23. 13:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%

"Egy 49 éves férfi miért él kettesben az édesanyjával?"


Kedves kérdező!

Te hány éves vagy, és kivel élsz?


Ha van saját házad, költözzetek oda.

Vagy csak egy pasitól lehet "elvárni", hogy legyen vagyona??

2014. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

A férfinak még sosem volt felesége, még csak női voltak hosszabb-rövidebb ideig.

Hogy én hány éves vagyok?

Azt inkább hagyjuk, de fiatalabb a kiszemeltemnél. :)

2014. márc. 23. 21:16
 23/31 anonim ***** válasza:
csodás férfi lehet...igazi fönyeremény.
2014. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Szinte kivétel nélkül húzzák a szájukat a "számító nők", amikor egy pasi nem egyedül él.


"Sajnos" hölgyeim az a helyzet, hogy valóban reménytelen egy ilyen pasast "kisemmizni válást színlelve a vagyonából" majd, mint egy egyedül élőt...


"Újgazdag" elvált nők! Lehet lepontozni.

2014. márc. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arról szól a kérdés, hogy a pasasnak van-e vagyona vagy nincs.


A kérdés inkább az, hogy aki közel ötven éven át együtt élt az anyjával, mennyire vált önállóvá, felnőtté és életképessé, egyszóval megállja-e a helyét egy komoly kapcsolatban.


/A 'hosszabb-rövidebb ideig voltak női' egyébként nem ezt jelzi./

2014. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24, nem kell ehhez számitonak lenni, szerintem az a minimum elvárás, hogy annyija legyen, mint nekem... 29 évesen hitelmentes lakásom van, autom, munkám..gondolom 50 év alatt csak sikerül már valamit összehoznia egy férfinak, ha meg nem az az ö szégyene, akkor nem véletlen van 50 éve az anyjával.
2014. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ha a férfi 49 ekkor te 30-35 de inkább 40+ lehetsz. Ebből kiindulva az a ciki, hogy gyk-n kérdezel ilyennek utána, illetve nem tudod 30+ éves létedre eldönteni, hogy mit is csinálj, pedig nem vagy egy csitri. Na meg ennyi idősen a "ciki/ gáz" szót jó lenne már elfelejteni, Ez ilyen 15 évesek szövege.
2014. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
26 vagyok, még hála az égnek nem vagyok 30+
2014. márc. 24. 23:39
 29/31 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de nem azzal kezdted, hogy: "Nem szeretnék mégegyszer így járni, mert már én sem vagyok fiatal"?


Mennyi neked a fiatal, miközben majdnem dupla annyi idős fszival akarsz kezdeni?

2014. márc. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Attól, hogy 26 vagyok, sokmindent megértem már, volt 2 hárpia anyósom is sajnos, tulajdonképpen egyik kapcsolatom maga a hárpia miatt ment tönkre.

Nem akarok így járni mégegyszer.

Már sokszor úgy érzem, hogy én rossz testbe születtem, ugyanis a korom nem egyezik a gondolkodásommal egyáltalán, és többen is mondták már ezt.

Az idösebb korosztállyal találom meg a hangot, mert mintha én magam is 35-40 lennék.

Legutóbbi párom is 45 éves volt.

2014. márc. 25. 05:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!