Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 49 éves férfi miért él...

Egy 49 éves férfi miért él kettesben az édesanyjával? Nem kínos ez már kicsit?

Figyelt kérdés

Megiserkednék vele szívesen, mert szimpatikus, de amikor ezt megtudtam, kicsit elment a kedvem tőle, olyan érthetetlen ez számomra.

Számomra furcsa.


2014. márc. 23. 13:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
És ha segítségre szorul az anyukája? Igaza van az előzőnek... védd meg őt magadtól!
2014. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%
Tőle kérdezd meg. Biztos örülne neked egyébként, nem kell mindig mindent előre lekombinálni...
2014. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
42%

"egyedül élés miatt tartson fel egy lakást havi 60-70e-ért, csak azért mert neked nem teszik, hogy az anyjával él. "

ha egy huszonévesröl lenne szo még meg is értenem ezt a "hozzáállást", de egy közel 50 éves férfinak legyen már valamije a f.rkán, meg az anyján kivül.. minimum egy ház, lakás, auto, munka...

abban egyetértek, hogy elöbb meg kéne tudni, hogy miért él az édesanyjával..ha kényelmi okokbol, akkor nálam menne a levesbe

2014. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, igazából nagyon szégyellem magam a feltételezések miatt, hogy ciki, nem ciki.

Meg szeretnék vele ismerkedni közelebbről is természetesen, csak félek az 'anyuci pici fia' dologtól, mert sajnos már 2x jártam így, és nagyon ráfaragtam.

Nem szeretnék mégegyszer így járni, mert már én sem vagyok fiatal, de az tény, hogy az anyukák nagyon tudják félteni a fiukat, és kortól függetlenül elég aljas módon is tudnak viselkedni.

Szóval megjártam már párszor, de őt tényleg szeretném megismerni.

És amúgy vidékiek.

2014. márc. 23. 14:31
 15/31 anonim ***** válasza:
16%
Ne ismerkedj meg vele közelebbről. Soha nem vált le az anyjáról - mert nem engedte - és már nem is fog. Nagyon nagy ívben kerülni kell az ilyen férfiakat minden épeszű nőnek.
2014. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
33%
#14: Így azért érthető, hogy óvatos vagy. De ahogy más is írta, lehet anyagi s egyéb praktikus oka annak, hogy együtt laknak, csak manapság tartják cikinek az ilyesmit, nem feltétlenül jelent az ilyesmi életképtelenséget vagy hasonlót. Szerintem csak emiatt ne írd le az adott embert, próbáld jobban megismerni s kideríteni, valóban anyuci pici fia még vagy sem. Akár meg is kérdezheted valamikor, hogy mi az ok, s lesz egy válasz, nem verbális kifejezőeszközökkel, némi emberismerettel azért ez sokat segíthet.
2014. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
26%
Miert kene fenntartania egy olyan alberletet, ahol egyedul el? Nem ettol lesz valaki onallo, mert szigorual kulon el a szuleitol.
2014. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
egy 50 éves embernek igazán lehet már egy saját háza..pláne falun, ahol nem 10-20 millio egy ház.
2014. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
42%
itt egyesek ugy irnak erröl a lassan nagypapa koru emberröl, mintha egy pályakezdö 22-23 éves fiu lenne..
2014. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, hogy azért él a mamájával, mert az exfelesége már kifosztotta.

De lehet, hogy újból házasodott és az új asszony is lenyúlta a vagyonát!


Megjött az esze, és az egyetlen nőben bízik meg, aki még nem verte át!!

2014. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!