Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan reagálnátok...

Szülők! Ti hogyan reagálnátok ebben a helyzetben? Mégis 12 év a korkülöbség

Figyelt kérdés
Van egy 33 éves fiatok, akinek régebben már mondtátok, hogy fogjon már magának egy komolyabb csajt, komolyabb kapcsolatra. De évekig semmi(csak pár hónapos kapcsolatai voltak), majd egyszercsak megtudjátok, hogy egy 21 éves lánnyal jár, és eléggé úgy tűnik, hogt szereti is.
2014. márc. 29. 08:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát én szépen köszönnék a lánynak, bemutatkoznék és megpróbálnék normálisan és kedvesen viselkedni.

Két felnőtt emberről van szó, ha egy szülő szükségét érzi a 33 éves gyereke kapcsolatát pár év korkülönbség miatt megszólni, akkor sejtem, miért nem volt szerencsétlennek normális párkapcsolata...

2014. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Volt neki regen egy komoly baratnoje, akit szeretett, de a lany megcsalta. Azota nem voltak neki csak nehany honapos kapcsolatai.
2014. márc. 29. 11:34
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
szállj le szegény fiadról most már.
2014. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%
Én 25 éves vagyok a párom 39. Semmi baja a szülőknek ezzel, ja és mindketten nők vagyunk.
2014. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok a párom 38. És az ég világon semmi baj nincs köztünk. Nem azért vagyok vele,hogy eltartson és mindent megteszünk egymásért. Olyanok vagyunk mintha egymásnak teremtettek volna. Ráadásul a párom egy hatalmas gyerek és imádom. Szóval nem a koron múlik. Ha a fiad mellett egy olyan lány van aki nem használja ki hanem segít neki,támogatja,szereti és bármit megtenne érte akkor becsüld meg. Lehet,hogy összejönne egy vele egykorú nővel aki a nyakába akasztana egy gyereket. Az jobb lenne?
2014. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!