Van ertelme igy?

Figyelt kérdés

Parommal fel eve vagyunk egyutt. Minden nagyon jo, hol nala, hol nalam vagyunk. Mar az osszekoltozes is szoba kerult.

De! A volt baratnoje terhes, a 8. honapban van! Szakitas utan derult ki a "dolog", es ugy hatarztak nem tartjak meg. Es megint egy de! Az uht vizsgalaton kiderult, hogy iker babak es a lany ugy dontott megtartja (tanul, jovedelme nincs, kollegiumba lakott es most szobat berel ezert is dontottek az abortusz mellett).

Tobbszor talalkoztam a lannyal, barati a viszonyuk a parommal, (kb 2 honap utan tudtam meg) .

De nem sok ido es apa lesz, en meg nem szeretnek mostoha anya lenni, de viszont nagyon meg szerettem a parom.


2014. márc. 29. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Erdekes egy helyzet.....
2014. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csodás emberekkel vagy koerülvéve
2014. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Mondjuk az is erdekes, hogy egy iker terhes kismama kihúzza a nyolcadik hónapig..... Szerintem kamu.
2014. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem az lattam az ultrahang kepeket is!
2014. márc. 29. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

"Mondjuk az is erdekes, hogy egy iker terhes kismama kihúzza a nyolcadik hónapig..... Szerintem kamu."


Ebben mi az, amit érdekesnek találsz? Nekem ikreim vannak és 10 nappal a kiirt idöpont elött születtek, tehát böven megvolt a 8 hónap!!!!

2014. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg arra gondolsz, hogy nem 8hos? Korabban szuletnek az iker babak?
2014. márc. 29. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Örvendetes, hogy szaporodik a magyar, gyarapodik a Nemzet.

Szebb Jövőt!

2014. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes egy helyzet. Szerintem hallgatnia kellett volna az apára a lánynak, mert ezzel az ő életét is elrontja, nemcsak a két babáét. Semmi keresete, tehát most a barátodról fogja szipolyozni a pénzt, vagy a szüleiről? De ez csak az én véleményem, de az anyáé a döntés. Ha akarja, hadd legyen.

Mindenképpen üljetek össze hárman, ezt meg kell beszélni.

2014. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!