Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hamarosan költözök, rosszul...

Hamarosan költözök, rosszul érzem magam. Normális? Nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Hétvégén költözök el véglegesen a szüleimtől. Munkahelyváltás miatt elég messzire költözök, nem úgy lesz hogy csak úgy átugrok a szüleimhez látogatóba. Eléggé rosszul érzem magam, üresnek, hogy úgy mondjam. Anyán is látom hogy szomorú. Hiába leszek a párommal, és boldognak kellene hogy legyek, de most inkább szomorúságot érzek mint boldogságot. Normális ez? Nektek volt ilyen érzésetek mikor elköltöztetek otthonról? Mit éreztetek, hogy jöttetek helyre?

21 éves vagyok egyébként.

Értelmes válaszokat kérnék.



2014. ápr. 9. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nemrég költöztem el én is otthonról és wáhh, kész agyrém. Egyfolytában azon kattog az agyam, hogy jól vannak-e a szüleim, nincs-e semmi bajuk :D
2014. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Normális, én is kész voltam, mikor elköltöztem, és az agyam egyfolytában kattogott akkor is, és most is. Mi van, ha valami bajuk lesz, és én nem vagyok ott, meg rövid az élet, stb... :( Ès én már 11 éve elköltöztem. 19 voltam, most 30 vagyok.
2014. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!