Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülő az, aki a gyereke...

Milyen szülő az, aki a gyerekei mellett dohányzik? Normális?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam, hogy kinyitotta valaki az ablakot egy étterem részében, ahol még lehetett dohányozni, (ez évekkel ez előtt volt) azok meg becsukták az ablakot, hogy megfázik a gyerek...


Normális az ilyen szülő?



2014. ápr. 10. 19:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

Az én szüleim is voltak annyira elvetemültek, hogy dohányoztak velem egy légtérben, sőt, erre varrjál gombot, akár csukott ablaknál is.

És képzeld, mégis felnőttem, és nem lettem tőle lelkileg sérült, illetve beteg sem voltam soha, egy-két megfázást leszámítva.

2014. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyeneket ez nagyon nem érdekli.

Jól mondta az egyik válaszoló. A cigarettának nem jelentkezik azonnal a hatása, így sokan úgy gondolják, hogy "ennyi nem ártalmas". Holott egy kisgyereknek sokkal érzékenyebb a szervezete minden hasonlóan káros dologra. Én is már rászóltam egy némberre, hogy ha már nem bírja ki azt a fél percet, míg lifttel leér a kislányával, akkor legalább már csak azért se bagózzon, mert a lánynak ez nagyon káros. Erre le lettem hurrogva, hogy én ne pofázzak bele, meg mi közöm van hozzá, hogy neki mi káros mi nem.

Az ilyenek tojnak rá.

Mamám is a cigaretta miatt halt meg, mégsem fújta az orrunk alá, tekintettel volt másokra.


És mint tudjuk, a passzív dohányzás sokszor még károsabb, mint az aktív.

2014. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Engem nagyon felháborítanak az ilyenek, és én megbüntetném őket.

Saját magát úgy teszi tönkre, ahogy akarja. De nincs joga a saját gyerekének a tüdejét is taccsra vágni azért, mert lusta arrébb menni 2-3 métert, vagy kimenni a dohányzásra kijelölt helységbe.

Nem 1 olyan esetet láttam, hogy anyuka tolja a babakocsit, mellette megy a kb 4-5 éves kisgyerek, anyuci szájából meg lóg a cigaretta. Ha az ember szóvá teszi, még meg vannak sértődve. Utána meg hurcolásszák a gyereket az orvoshoz, mert gond van a tüdejével, nehezen kap levegőt, stb. A passzív dohányzás sokkal károsabb az aktívnál, főleg ha kisgyerekről van szó.

A nyelvén égetném el a cigit (elnézést) annak is, aki terhesen dohányzik.

2014. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tenyleg a leghorrorisztikusabb szamomra terhesen cigizö nöt latni.

Ilyenkor jövök ra, h en mennyivel kulönb vagyok masoknal es milyen önzö nemtörödöm gyilkosok vannak

2014. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

09:22


Viszont már most látszanak a gondok az agyaddal...

2014. ápr. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hurda tibor ***** válasza:
mit gondolsz te madár telibe a gyerek pofájába fújják............................................................................nem lesz semmi bajaxdddddddddddddddddddddddddddddddddddkapnál nikotin mérgezést
2014. ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!