Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem fognak a gyerekeim lelkile...

Nem fognak a gyerekeim lelkileg sérülni, ha én újra párra találok?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves fiam és egy 5 éves lányom. Lányom apjával négy éve nem élek együtt. Most van egy férfi aki érdeklődik irántam, de félek, hogy esetleg a gyerekek nem szeretnék, ha egy pótapuka lépne az életükbe. Eleinte csak a kerti munkákat csinálta meg pénzért, de ma elárulta, hogy szeretne velem megismerkedni. Nem tudom mit tegyek hiszen a gyerekeim az elsők. Ti mit tanácsoltok?
2014. ápr. 19. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Ismerkedjen meg a gyerekekkel is, és ha egymásnak szimpatikusak, akkor miért ne?

Azért még nem kell egyedül leélned az életed, mert nem a megfelelő embernek szültél gyereket.

Ha te boldog , és kiegyensúlyozott vagy, az a gyerekeidnek is jó!

2014. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Kezeld úgy a helyzetet, hogy a gyerekeid maradjanak az elsők.

Ha neked is tetszik a férfi, miért ne adnál magadnak esélyt hogy újra szerető párra találhass ?

Lehető legtermészetesebben viselkedj a gyerekek előtt, és fokozatosan ismertesd meg őket és majd látod mivé válik a helyzet, ki hogy reagál, te hogy bírod.

2014. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel rendszeresen szokott nálunk ezt-azt csinálni így ismeri a gyerekeket. Még soha nem voltam ilyen helyzetben.
2014. ápr. 19. 21:41
 4/12 anonim válasza:
0%
Húúú, de "sok" választ kaptál!
2014. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy a gyerekeknek milyen a kapcsolatuk az apjukkal. Ha nagyon jó és nagyon szeretik az apjukat, akkor nehéz lesz, főleg a fiú esetében. Ha meg csak olyan közömbös jellegű a kapcsolatuk, akkor szinte minden a "pótapukán" múlik.
2014. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem hiszem :) De csak akkor mutasd be párodként és családtagként, ha tényleg igazán komolyra fordult a dolog, mert csak attól sérülhetnek a gyerekek, ha megszeretnek olyasvalakit, aki eltűnik.. De ne félj. Jól fogod csinálni! És egyedül nehezebb! Sok sikert :)
2014. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből úgy bemutatni, hogy új párod van. Idővel szépen egyértelművé válik. Ne siesd el. Kicsit maradjon mikor végez, teázzatok, vagy hülyüljön a gyerekekkel, beszélgessetek. Eltelik ez egy ideig ne akard siettetni.
2014. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lányod apjával, vagyis ő nem a fiú apja.... Akkor egyszer ezen már keresztül mentél, nem?


Nem lesz semmi bajuk, ha a másik normális. Miért sérülnének? Attól hogy szétmentél az apjukkal, attól még hogy ők az elsők lehet párod, nem kell mártíranyuként élni.

2014. ápr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az en édesanyám nem mert ugyanez a buta félelem nélkül belevágni bármilyen parkapcsolatba. Magányos, megkeseredett, szomorú lett, mire mi felnottunk. Szóval en jobban szerettem volna, ha megismerkedik valakuvel. :(
2014. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem nélkül, hanem miatt. Bocsi. Előző voltam.
2014. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!